Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok elmenni a diplomaos...

Nem akarok elmenni a diplomaosztómra. Hogyan éljen túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan közeleg a diplomaosztón és nem akarok rá elmenni. A szüleim válófélben vannak, örülök ha ezt a pár órát kibírják egymás mellett. Nekik nyűg ez az egész, mert egymást kell nézniük. (Inkább azzal vannak elfoglalva, hogy ott lesz a másik, nem az, hogy velem mi van.) A tesómat el se hívtam. A többi rokon hirtelen felszívódott, nem lehet őket elérni. (A szüleimnek elég csúnya válása van és gondolom nem akarnak közösködni semmiben most velük)

Anyukám ráadásul közölte, hogy ez nem is olyan fontos, mivel ez csak egy bsc-s diploma, az msc-s sokkal fontosabb lesz és akkor sokkal büszkébb lesz rám...

Nem jön el senki, nem is fontos az egész, csak tudnám, hogy akkor miért erőltetjük az egészet és miért nem vehetem át a tanulmányi osztályon?

Nagyon el vagyok kettyenve. 4 év kemény munkája van abban a papírban (műszakis pálya) és hiába vettem meghívókat, nem tudom senkinek odaadni, mert nem jön el senki. :(

Nem várom el, hogy az egész nap rólam szóljon, csak jólesne, ha nem nekem kellene kellemetlenül éreznem magam azért, mert lediplomáztam.



2013. febr. 7. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Itt nem arról van szó, hogy mekkora nagy ünnepséget vágnak a kérdezőnek, hanem arról, hogy olyan egyedül van,mint az újjam!

Sajnálom, legszivesebben elmennék én vele és gratulálnék neked, lenne kire mosolyognod és büszke lennék rád. 4 évnyimunkád fekszik benne, szerintem nem kell csak úgy legyinteni rá.

Ügyes voltál és ha úgy érzed, egyedül nincs hangulatod elmenni, akkor ne menj!

Gratulálok neked!

2013. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szard le a családot, menj el egyedül. Magad miatt. A többiekkel legyél, a fényképek később még sokat fognak neked jelenteni.
2013. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

kellemetlen mindenképp, nálunk mivel sokan vagyunk egy embernek csak meghat. számú meghívót adnak így szabályozzák hogy összesen mennyi vendég lessz, a meghívókkal egymás közt viszon túgy üzletelünk ahogy akarunk akinek nem jön csak 1 fő de 2 meghívúja van simán eladja vagy odaadja valaki másnak aki szintén akkor veszi át a diplomáját.

Ha meg menni akarsz a kiosztóra valami barát csak van akit elhívhatnál.

2013. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg már csak a magad büszkesége miatt is menj el! Anyádék szellemileg nem nőttek, és nagyon gáz, hogy nem a gyerekük a fontos, hanem az, hogy ők nem bírják egymást apáddal.


Soha nem hagynám ki azt az eseményt, amin láthatom a gyerekemet, amint elismerik a sikereit, és amin jól érzi magát!

2013. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
elég gáz anyukád van már ne is haragudj...:S
2013. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én postán kértem, azóta sem bánom, hogy nem voltam ott, pedig szerettem ott tanulni és jó emlékeim vannak. Intézd úgy ahogy neked a legjobb, a kutya nem kötelezhát rá, hogy ott parádézz ha nem akarsz.
2013. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!