Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy családapa...

Szerintetek egy családapa minden hétvégén eljárhat bulizni?

Figyelt kérdés

5 hònapos a kisbabànk és kitalàlta, hogy Ő mostantòl neki szüksége van a barátaira, hogy elmenjenek bulizni.

Ezen a heten is.

Mult heten hajnal 5 kor jott haza, masnapos volt , nekem mennem kellett babaeletmento tanfolyamra.

Nem tudott felkelni, Anyukamat at kellett hivnom, hogy vigyazzon ra.

Nem birom tovabb, ugy erzem kikeszulok.


2013. febr. 7. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem normális hogy ilyen kicsi baba mellett ilyen sűrűn jár el szórakozni... ráadásul ittasan jön haza... Hát... Nem tudom, én nem bíznék benne. Ki tudja mit csinál ott a diszkóba?

Próbáld vele ezt megbeszélni. Én biztos nem tűrném el hogy ezt tegye velem a férjem. Magamra hagy a babával, és ő meg bebaszik valahol a fiúkkal. Áá. Kizárt.

2013. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Hát, ha hónapokon keresztül csinálja ezt, akkor már tényleg baj van.

Hét közben mennyit segít? Mennyit számíthatsz rá? Ezeket kellene mérlegelned.

2013. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Ja, és a kérdésedre válaszolva: eljárhat, csak akkor viselje a következményeket.
2013. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Azzal nincs gond hogy elmegy. Azzal van gond hogyha az egész éjjelt ott tölti bulizgatva és részegen megy haza. Beszéltetek már erről normálisan? Felfogta már hogy ő apa és a gyerekével kéne foglalkoznia? Ilyen pasinak én gyereket nem szültem volna mondjuk...
2013. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Már ezerszer elmondtam, hogy nekem ez fáj, nem jò, nem szeretném.

Erre azt mondja, hogy meg akarom fosztani a szabadságátòl.

2013. febr. 7. 12:13
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? És mennyi idő után vállaltátok a babát? Tudatosan terveztétek, vagy "véletlenül" jött? Ezek azért nem lényegtelen szempontok. Bár ettől még egy nem családapa számára sem ideális szórakozási forma minden hétvégén hajnalig vedelni, aztán a maradék időben a másnaposságtól szenvedni.

De azért kicsit más az ábra egy huszonegykét éves esetében, aki "becsületből" vállalta az apaságot, anélkül, hogy tudta volna mire számítson. És megint más egy "érett" családapa, aki tudatos családtervezés után lett az, és most hirtelen eszébe jut, hogy mit hagyott ki fiatalon...

2013. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

Felőlem mehetne...csak vissza ne jöjjön...



Nekem nem férne bele,bár ez már a kapcsolat elején kiderül,ilyen pasival hosszú távon nem kezdtem volna.Párom nem ilyen,nélkülem szinte sosem megy bulizni,van hogy hónapokig nem is megyünk,nem hiányzik neki se.Gyerek mellőle se fog elmenni,tipikusan az a fajta férfi,aki képes lesz éjjel is kelni a babához,és ahogy most a háztartásban,a baba körül is meg fog mindent csinálni.

2013. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Ant39 ***** válasza:
54%
Ne haragudj hogy megkérdezem ,de össze vagytok házasodva?
2013. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha minden héten el is menne,de csak 2-3 órára,az még nem volna akkora baj,de ebben az esetben beszélnetek kellene a dologról,hogy bántja-e valami,vagy csak még nem szokott bele a szerepébe.
2013. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

a mattrészegre ivás és pénzköltés nem férne bele. Baráti iszogatás igen. Pl. hozzánk szokott jönni a férjem 1-2 haverja inni, mi is szoktunk menni, az nem zavar. De ez ugye pár óra csak a hétvégéből este.

És neki beleférne, hogy másnap te menjél el bulizni??

2013. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!