Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy családapa...

Szerintetek egy családapa minden hétvégén eljárhat bulizni?

Figyelt kérdés

5 hònapos a kisbabànk és kitalàlta, hogy Ő mostantòl neki szüksége van a barátaira, hogy elmenjenek bulizni.

Ezen a heten is.

Mult heten hajnal 5 kor jott haza, masnapos volt , nekem mennem kellett babaeletmento tanfolyamra.

Nem tudott felkelni, Anyukamat at kellett hivnom, hogy vigyazzon ra.

Nem birom tovabb, ugy erzem kikeszulok.


2013. febr. 7. 11:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez volt, de még durvábban csinálta, haza sem jött napokig. Terhessége alatt is ezt csinálta, megszületett a pici, és még durvábban, semmiben nem segített.Mindig azt mondta, neki erre szüksége van, és ő tart el minket. Hozzáteszem, mindig dolgoztam, de ugye a gyerek mellett nem lehet dolgozni..... Most már tudom amit akkor nem, mindig csajozott is. Velünk nem foglalkozott. Én voltam a hülye, hogy nem hagytam ott évekig. De így a távlatokból nézve, most már nem hagynám ,hogy ezt megtegye valaki velem. Féltem, hogy egyedül maradok, inkább bebeszéltem magamnak, hogy jobb lesz majd, nő egy kicsit a gyerek, és megváltozik. Aki ilyen, abban mindig benne lesz a mehetnék. ÉS persze a barátok is kedvesek, akik az ilyen embereket hívogatják.
2013. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!