Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted, hogy tudnék könnyeb...

Szerinted, hogy tudnék könnyebben együttélni ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés

A férjem motorozik! Ezt én elég nehezen viselem. Már most kezd gyomoridegem lenni, hogy tavasszal kezdődik a "szezon":(


Az a nagy gond, hogy elég örült módon motoroznak.

Szoktak menni a Hungaroringre is és amit ott levágnak az csak "játék". Néha kimennek pár napra Németországba aztán ott az Autobahn-on ilyen 280-300-as tempóban mennek a forgalomban. Meg ilyen 200-al úgy szlalomoznak a csúcsforgalomba, hogy az hajmeresztő.

Szoktak ilyen motorra szerelhető kamerákkal videókat csinálni és már meg se merem őket nézni. Volt, hogy két kamion között szerintem nem volt egy méter különbség aztán közöttük mentek el 260-al. Meg hasonló hajmeresztő dolgok:( Néha mikor megnézek egy-egy ilyen videót szó szerint leizzadok közben.


Mikor elmegy motorozni (ez jó időben minimum minden szombat, vasárnap) akkor míg hazanem ér én szinte remegve várom, hogy hazaérjen. Minden percben arra gondolok, hogy vajon mikor történik vele valami.


A balesetekből se tanul. A lábában már szinte több vas van mint csont:(, meg a barátainak is voltak komoly balesetei. Volt több olyan barátja aki a szeme láttára halt meg. De ezek abszolút nem ijesztik el.


Múltkor kérdeztem tőle, hogy nem fél-e, hogy meghal motorozás közben. Erre azt mondja "ámen" meg hozzá tette, hogy ne aggódjak írt végrendeletet én öröklök mindent. Tiszta hülye. Azzal is számol, hogy meghal és nem érdekli.


Amúgy meg sem ő sem a barátai nem ilyen "suhanc hülye gyerekek". A hétköznapokban minden felelősségteljes komoly emberek. Vállalkozok többnyire, de van köztünk például ügyvéd is. Csak hétvégére "bolondulnak" meg.


Mit kezdhetnék a helyzettel? Annyira rossz ez a folyamatos félelemben élés. Már rettegek a tavasztól:(

Hogy könnyíthetnék a helyzetemen?


2013. febr. 15. 19:06
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
43%

"Pedig ők is motoroznak, csak nem többmilliós motorokkal."


Igen pontosan, csak azok a motorok amivel mondjuk egy havi 100 ezret kereső ember motorozik nem képes arra amit a kérdező férjéék művelnek.

Nem mellékesen kellő rutin és tapasztalatra is szükség van ami nagyon sok motorozást jelent. Ami nem olcsó!

Tehát ha egy motoros szakmunkás erre akarna vetemedni akkor se tehetné meg mert nincs meg rá a lehetősége.

Nekem van pár barátom aki motorozik! Egyáltalán nem ilyen módon mint a kérdező férje, de nekik is benne van a dolog évi egy millióba.

Tegye fel a kezét az a szakmunkás akinek ez belefér!


Tehát az, hogy azért nem csinálják mert több eszük van nem igaz. Egyébként meg azért szakmunkások mert több eszük van:) Igaz?:))

2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
73%
Bizony, hogy lehet olcsó motorral is szórakozni. Miért ne lehetne. Én suhanc koromba kipöcköltem a gázt a simsonon és végigfeküdtem rajta. Nagyanyám mesélte, h régen élt egy hapsi aki felállt a danóvia nyergébe meg hasonló... Ahhoz, hogy valaki kérkedjen vagy nem is tudom nem kell milliós motor. Az ész pedig nem úgy értendő. Hogy apámat idézzem nem az a paraszt aki a földet túrja. stb.
2013. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
39%
Igen meg nyilván a Simson is 300-al megy.
2013. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
73%
Nem, viszont a simson 60km/h.nál instabilabb mint ezek a motorok 300nál.
2013. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
23%

Hát igen:)))

Ott tartunk, hogy ezt hasonlítgatjuk

https://www.youtube.com/watch?v=aiScqaAODf0

ehhez

http://www.youtube.com/watch?v=CHU4opM6U8Y


Neked annyi közöd van a motorozáshoz mint nekem a Matyó hímzéshez!

Lövésed sincs az egészről:))


"Nem, viszont a simson 60km/h.nál instabilabb mint ezek a motorok 300nál."

Ezt viszont holnap elmesélem a cimbiknek:)) Sírva röhögés lesz:))

2013. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
33%

"Nagyanyám mesélte, h régen élt egy hapsi aki felállt a danóvia nyergébe meg hasonló"


Na meg ezt a storyt se hagyom ki a mesélésből:))


Az ilyen kaliberű srácok biztos értékelni fogják, hogy élt a múltban valaki aki felállt a Danuvia nyergébe:)))

http://www.youtube.com/watch?v=4ige1qV0EHI

2013. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

:))))))

Jaj 55%-os, de jót nevettem:)

Köszönöm!

2013. febr. 18. 10:29
 38/50 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:
58%

Az asszonyka csak etet titekek.

Pont a kamionok közt reszkérozik? Na nee, azok huzzák rá legelősször a kormányt az ilyenekre.


"Meg ilyen 200-al úgy szlalomoznak a csúcsforgalomba"

Persze, gyorshajtásért meg a lovaskocsikat mérik nem? Már jogsija se lenne ha mindez igaz.


"A lábában már szinte több vas van mint csont:(, meg a barátainak is voltak komoly balesetei. Volt több olyan barátja aki a szeme láttára halt meg"

És mindezek ellenére nem vett volna vissza a lendületből?

Mese habbal.....


Youtubeot linkelgető te ritka hüle lehetsz!

2013. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó nagy tudású!


Nézd meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=MsKlsABsEL8

Valamint ennek a olvasd el a harmadik mondatát: [link]

"Németországban jelenleg nincs sebességkorlátozás az autópályán"


Majd olvasd el még egyszer a kérdezőt: "Néha kimennek pár napra Németországba aztán ott az Autobahn-on ilyen 280-300-as tempóban mennek a forgalomban."


Semmit se tudtok se a motorozásról, se a motorosokról, de az észt azt tudjátok osztani és ti vagytok az ügyesek és az okosak!:))

2013. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!