Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted, hogy tudnék könnyeb...

Szerinted, hogy tudnék könnyebben együttélni ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés

A férjem motorozik! Ezt én elég nehezen viselem. Már most kezd gyomoridegem lenni, hogy tavasszal kezdődik a "szezon":(


Az a nagy gond, hogy elég örült módon motoroznak.

Szoktak menni a Hungaroringre is és amit ott levágnak az csak "játék". Néha kimennek pár napra Németországba aztán ott az Autobahn-on ilyen 280-300-as tempóban mennek a forgalomban. Meg ilyen 200-al úgy szlalomoznak a csúcsforgalomba, hogy az hajmeresztő.

Szoktak ilyen motorra szerelhető kamerákkal videókat csinálni és már meg se merem őket nézni. Volt, hogy két kamion között szerintem nem volt egy méter különbség aztán közöttük mentek el 260-al. Meg hasonló hajmeresztő dolgok:( Néha mikor megnézek egy-egy ilyen videót szó szerint leizzadok közben.


Mikor elmegy motorozni (ez jó időben minimum minden szombat, vasárnap) akkor míg hazanem ér én szinte remegve várom, hogy hazaérjen. Minden percben arra gondolok, hogy vajon mikor történik vele valami.


A balesetekből se tanul. A lábában már szinte több vas van mint csont:(, meg a barátainak is voltak komoly balesetei. Volt több olyan barátja aki a szeme láttára halt meg. De ezek abszolút nem ijesztik el.


Múltkor kérdeztem tőle, hogy nem fél-e, hogy meghal motorozás közben. Erre azt mondja "ámen" meg hozzá tette, hogy ne aggódjak írt végrendeletet én öröklök mindent. Tiszta hülye. Azzal is számol, hogy meghal és nem érdekli.


Amúgy meg sem ő sem a barátai nem ilyen "suhanc hülye gyerekek". A hétköznapokban minden felelősségteljes komoly emberek. Vállalkozok többnyire, de van köztünk például ügyvéd is. Csak hétvégére "bolondulnak" meg.


Mit kezdhetnék a helyzettel? Annyira rossz ez a folyamatos félelemben élés. Már rettegek a tavasztól:(

Hogy könnyíthetnék a helyzetemen?


2013. febr. 15. 19:06
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
50%

A sünökről a traffipaxról meg a jogsiról pedig ennyit:))

http://www.youtube.com/watch?v=I9j7GwjBBLA

http://www.youtube.com/watch?v=E_PsCFj9bDw


Ezt meg a kamionok között áthajtásról

http://www.youtube.com/watch?v=TB5rA7poVno

2013. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
83%
"Szerinted, hogy tudnék könnyebben együttélni ezzel a dologgal?" Válasszatok közösen sírhelyet, tervezzétek meg a temetést. Amennyire fanatikusnak tünik a férjed, lehetne motoros motivumos faragott koporsó, esetleg motoros gyászmenet,de ez már extrémnek tűnik.
2013. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem add fel. Ha ő hétvégente inkább az életét és persze másokét is inkább veszélyezteti, minthogy veled legyen, utazzon el valahova stb., akkor az azt jelenti, hogy a fémet jobban szereti, mint téged.
2013. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező mit vársz tőlünk? Szerinted mi lenne a lehető legmegfelelőbb válasz?

Tedd tönkre a motorját.

Jelentsd ki, hogy márpedig ilyen nem lesz!

Alaptermészeted, hogy félted. Ez nem fog megváltozni.

Jógázz!

2013. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Az asszonyka kezdi belátni, hogy mennyire harmónikus a kapcsolatuk. :D Meg még a moderátor se ért ide :)
2013. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor is motorozott,amikor megismerted...szóval....
2013. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
10%

Félig OFF:

Jó példa ez a kérdés arra amikor a sok tudatlan osztja az észt:)

Félelmetes mennyi hülyeséget tudtatok összehordani egy olyan témában amihez teljesen nyilvánvaló, hogy abszolút laikusok vagytok.


"Nem, viszont a simson 60km/h.nál instabilabb mint ezek a motorok 300nál."

Ez viszi a prímet:) Ezen már hangosan nevettem:)


A másik nagy kedvenc mikor valaki azzal jött, hogy mi van ha az ő gyerekét gazolja el a kérdező férje. Hmmm mit szaladgál egy gyerek az autópályán vagy főúton?:) Már nem azért, de ha egy gyerek ilyen helyekre téved akkor ott nehogy már a motoros legyen a "fő felelőtlen".


ON:

Kérdező!

Elfog múlni ez a korszak, hidd el! Már csak pár év...

Elkezdenek majd romlani a reflexei, lassabban értékeli majd a forgalmi szituációkat. Nem lesz már olyan jó kondiban. Észre veszi ezeket magán aztán szép fokozatosan visszafog venni.

Tudom, nem Ő lesz az első aki átmegy ezen a folyamaton;)

2013. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
73%

"Elkezdenek majd romlani a reflexei, lassabban értékeli majd a

forgalmi szituációkat." Jaja, aztán körberajzolják fehér krétával :D

2013. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Áááá csak nem ismét a Simsonoshoz van szerencsénk?:)

Ezek nem gyors és nem négyléptékű folyamatok. Észre fogja venni időben.

Bár Te honnan is tudnád ezt....

2013. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
63%

már nem azért, 47-es, de ritka sötét ember vagy.

"A másik nagy kedvenc mikor valaki azzal jött, hogy mi van ha az ő gyerekét gazolja el a kérdező férje. Hmmm mit szaladgál egy gyerek az autópályán vagy főúton?:)" - mert autóbalesetet nem okozhat, mi? ja, de akkor nem gázol, az nyilván mááás... idióta.

de a kérdező dicsekedjen csak a nagyfiú férjével, reméljük hősi halottként emlegeti majd, ha szétkenődik az úton.

2013. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!