Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát nem szánalmas?

Senior24 kérdése:

Hát nem szánalmas?

Figyelt kérdés

Sok szülő azt hiszi h ha megszülte a gyereket akkor a gyereknek kuss a neve,főleg ha föz mos takarit rá.Bele sem gondolnak abba h milyen mentális fájdalmat okoznak a gyereknek azzal h játszák a tévedhetetlen anyukát,aki felveszi a szemellenzőt,és inkább kiveri a hisztit az egész családban,inkább összeveszik az egész családdal és inkább végignézi a h gyereke sir,mert tapló paraszt módon viselkednek vele,de ö nem fogja bevallani h tévedett ha megdöglik sem.És ök beszélnek szánalomról?

Szól a mondás h tévedni emberi dolog.Hát üzenem a kedves modern androidfüggö tévedhetetlen anyuciknak,akiket minden percben ki lehetne javitani annyit tévednek,h semmivel sem lesznek kevesebbek hogyha azt mondják a gyerekeikek h "sajnálom,neharagudj,tévedtem,igazad van,bevallom stb.Tudom h ezek a gesztusok és szavak attol a pillanattol kezdve ki van belőletek kódolva,miháncs anyucik lettetek,de sokkal jobban becsülendőbb az ilyen szülő,mint az aki eljátsza minden áron h ő tévedhetetlen,meg szuperanyuka,mindent tud és csak neki van igaza,mindenki más hülye,aki kivételt tesz a gyereke és a gyereke között,amit persze nagyivben le is tagad,miközben a tettei meg pont az ellenkezőjét mutatják.

Stb.Stb.Stb.

És ha valaki szembesiti öket a k'rva nagy igazsággal meg azzal amit müvel a gyerekivel meg a családjával,akkor meg ő van megsértődve és ha agyonvered sem fog bocsánatot képzelni a szülői büszkeségtől és egoizmustol kicsattano anyuka.

Ezeket csak azoknak üzenem akikre igaz!!!



2013. febr. 20. 12:58
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Utolsó kettönek:Köszönöm és igazatok van!

igen tudom magamról h keményen fogalmazok,de sokszor ugy érzem h az ilyen emberekkel máshogy nem érdemes és nem is megengedett.

Már egyébként egyenesben vagyok egy ideje,és kis nagyképüséggel jól élek,elmondhatom.Csak uton utfélen látok és hallok olyanféléket,mint az enyém,vagy olyanokat amiket felvázoltam,és nem tudom megállni h ne szembesitsem öket azzal h mekkora egy kis patkányok!!

De igazábol,nem szabadna ily modon hozzáálnom,mert ugyi azt élvezik az emberek,ha valaki idegeskedik!!!

Ez törvény!!!

2013. febr. 27. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!