Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy ennyire...

Mit lehet csinálni egy ennyire szenilis nagyival? Hagyjuk rá?

Figyelt kérdés

Nagyim olyanokat tud mondani, hogy azt hiszem néha, falhoz megyek. Műtősnő volt még jó múlt korában, de meg van győződve róla, hogy orvos, és mivel én tavaly 3 ponton buktam az orvosit, ezért nagyon ki van rám akadva, hogy pedig oda mindenkit felvesznek, meg amúgy is milyen könnyen elvégezhető, akit felvettek, az el is végzi. Ő is el tudta végezni és egyáltalán nem volt vészes. Még egyszer írom, műtősnő (nem vonom kétségbe, hogy ők is sokat tanulnak, dolgoznak, de azért nem orvosok). Most utál engem, hogy elsőnek nem jött össze, hiába mondom neki, hogy nagyon sokan vannak, akiket csak másodszor, harmadszor vesznek fel, mégis kiváló szakemberek.

Most az új kedvenc, voltam vért adni és kiderült, hogy AB-s vércsoportom van. Mondtam nagyimnak, erre közölte, hogy biztos, hogy nem, mert tuti A-s vagyok (nem tudom honnan szedte). Hiába mondtam, hogy de hiszen ott mutatták ki, erre az volt a reakció, hogy félremérték, mert tuti nem... és egyébként nagyon sok mindenben ilyen. Bár engem tényleg az zavar nagyon, hogy amiatt kiutálni, mert nem vettek fel elsőre...


2013. febr. 20. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szenilitás ide vagy oda, az utolsó szavaiban lehet valami :DD



Te jó ég hány kakukkfióka bukott így ki, mikor megcsináltak pár sima vércsoportos vizsgálatot.

2013. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy a ti családotokban divat a félrekefélés, még nem jelenti azt, hogy másnál is így van. Légy szíves, ne a Te szokásaidból indulj ki... apum AB negatív, ezt tudja nagymamám is.
2013. febr. 20. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!