Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet nagyon szeretik a...

A férjemet nagyon szeretik a nők. Mit csináljak? Titeket az zavarna hogy sok nő oda van érte?

Figyelt kérdés
Soha nem csalt meg,de tudom hogy a nők jól érzik magukat a társaságában.Soha nem szóltam neki ezért mert megbízható és soha nem csalt meg és nem is csalna.Tisztességes,rendes ember de nagyon sok nő vonzódik hozzá.
2013. febr. 21. 12:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként tényleg így van, 20-as. Akit nem szeretnek a nők, annak ez valami földöntúli csoda. Én sem tudnék nemet mondani. Igaz, nincs is senkim már évek óta.
2013. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én büszke lennék :)

Az én párom is ilyen. Mikor velem összejött, tucatjával kapta a leveleket, hogy mennyire kár, hogy van barátnőd.


Hát, szívás :)

Eszembe sem jut féltékenykedni, egyetlen pillanatig sem.

2013. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az én ex barátomat is nagyon szerették a nők. Én is és aztán közben mások is. Ő pedig élt is a lehetőségekkel, amit persze tagadott...
2013. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ilyen barátom azt mondta, mosolyogj ezekre a nőkre büszkén, ami azt sugallja, ő a tied, ti meg csak csorgatjátok a nyálatokat :)


amúgy addig nem kell vele foglalkoznod, amíg neked nem megalázó, a párod nem viszonozza a közeledéseket.


az én barátom a mostani viszont viszonozza, mert alacsony az önbizalma. mi épp szakítunk. alig várom, hogy vége legyen a gyötrelmes rémálmaimnak mellette.

2013. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

dehogy zavarna! sőt büszke lennék rá! :) nagyon megbecsülöm és szeretem őt, ő pedig ezt az ostrom ellenére is hűséggel honorálja.

egy normális, önbecsüléssel rendelkező férfinak amúgysem az olyan nők kellenek akik tálcán kínálják magukat, hanem akiért oda kell tenni magát :) ezért sem félek, hogy bárki lecsapja a kezemről.

2013. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Bízz meg benne hiszen tudod hogy soha nem csalna meg.:)
2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Az életben egyetlen biztos dolog van, az pedig a halál. Azt kijelenteni, hogy valaki soha nem csalna meg, oltári nagy naívságra vall. Sajnálom, de ez az igazság.
2013. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Nekem a 23 éves barátomat körberajongják a nők. Az exei újra vissza akarják szerezni maguknak. Az eddigi leghosszabb kapcsolatában a csaj még most is le akar vele feküdni. Akkor is hívogatják ha velem van, meg írnak neki facebook-on.

Nem kell foglalkozni vele, mert fölösleges.

Amíg tudod, hogy nem csal meg, nem használ ki, addig ne zavartasd magad.

2013. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
:)
2013. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!