Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet nagyon szeretik a...

A férjemet nagyon szeretik a nők. Mit csináljak? Titeket az zavarna hogy sok nő oda van érte?

Figyelt kérdés
Soha nem csalt meg,de tudom hogy a nők jól érzik magukat a társaságában.Soha nem szóltam neki ezért mert megbízható és soha nem csalt meg és nem is csalna.Tisztességes,rendes ember de nagyon sok nő vonzódik hozzá.
2013. febr. 21. 12:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Az én páromat is szeretik a nők...

Jól néz ki és hát a foglalkozását tekintve sem utolsó:)


Én inkább büszke vagyok erre és nem féltékenykedek. Ha akarna úgyis megcsalna...nem kell a nyomozás:) Ha meg kiderülne a megcsalás, legalább tudnám, hogy nincs értelme, így nem sajnálnám.


Mondjuk nála egy nőnek van csak esélye: nekem. Már több mint 6 éve. A többiek meg nem tudják miért:D igazából én sem :D


22-L

2013. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
persze én sem azért irtam,és biztos vannak kivételek,de ilyet kijelenteni hogy engem soha nem csalna meg,nem szabad,mert aki ebben a tudatban él,annál nagyobb a csalodás..tapasztaltam:S egyébként válaszolnék is ha már beledumáltam:) örülj neki hogy jo pasi,féltkenynek lenni kell egészséges modon,de felsleges,mert akit vinni lehet hagyj vigyék:)és mindegy hol dolgozik,a kisértés mindenhol ott van
2013. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

A Férfi válasza. 35 éves koromig nem kellettem nagy általánosságban a nőknek. Pedig jóképű(~nek mondott) gyerek vagyok, majd két méter, sportoltam mindig, magyar bajnok vagyok. Ráadásul romantikus, kedves és figyelmes. Válásom kapcsán azon gondolkodva, mi velem a baj, miért hagynak megint el, rájöttem, hogy az elhanyagoltságom és a magam iránt tanúsított igénytelenség volt ennek az egésznek a legfőbb oka. Elváltam, új életet kezdtem. Ruhatár kuka, farmer, póló, tornacipő kuka. Armani és Hugo Boss öltönyök, YSL ingek, nyakkendők, cipők, selyem, szatén, bőr, stílustanácsadóval gondosan összeválogatva a teljes kollekció. Röhej, hogy nem is volt kimondottan drága. Azóta nyomulnak. NAGYON. Jó érzés, amikor belépsz egy irodába és hirtelen kitágulnak a pupillák, résnyire nyílnak az ajkak, ábrándosan ködösek lesznek a tekintetek, s jön a többi kis jel. De az új páromat nem csalnám meg, semmiképpen sem. Ez csak egy apróság, bizonyítandó főleg magamnak, hogy

A: Független Férfi Vagyok,

B: Negyvenegy évesen is fiatal lányok akarnak megszerezni,(az önbecsülésnek nagyon jót tesz!) illetve

C: Nagyon tetszik NEKEM az az ember, aki mostanában a tükörben lakik.

Bár sokkal korábban jöttem volna rá erre! (Méghogy nem a ruha teszi az embert!!!???)

Azt hiszem ez az egész ennyiről szól és nem többről. Nincs igazából okod féltékenykedni. Persze nekem mondjuk jólesik néha, amikor anya durcásan néz, mert valami pipi körülöttem sertepertél. Ilyenkor este az van, amit csak akarok. Így aztán valamit mégiscsak profitálok ebből az egészből... :)

2013. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

ma 12:53


Ő erős jellem,ha nem lenne az akkor már régen megtette volna.Tudom hogy nem hazudik,nem tud hazudni mert nagyon őszinte ember,egyből észre venném rajta ha több lenne mint szimpla szimpátia.Ha mással lefeküdne akkor is észre venném,van egy ilyen képességem hogy megérzem ha valami nem stimmel azon aki közel áll hozzám.Nyílván minden ember más,de én kb 1 nap alatt észre venném ha valami nem stimmel ebbe biztos vagyok.

Persze nyílván nem monjda az ember hogy soha,de nálam ez a veszély azért nem áll fent,mert egyből észre venném ha valami nem stimmel.

2013. febr. 21. 13:27
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy ő ezt hogyan reagálja le. Engem is zavar néha,ha észreveszem,hogy megnézik,próbálnának vele ismerkedni,de mivel látom rajta,hogy nem foglalkozik velük,nyugodt vagyok.


De nem volt ez mindig így. A kapcsolatunk elején sokat szenvedtem attól,hogy mindig voltak körülötte "hódolók",akiknek mondta ugyan,hogy nem akar semmit,mert van barátnője,de ezt valahogy mégis úgy adta elő nekik,hogy hagyott egy kiskaput,amitől azt érezték a lányok,hogy talán mégis lehet esélyük. Nyilván simogatta az egóját,de mivel sokszor ezek a dolgok már-már nyilvános flörtbe mentek át,megmondtam neki,hogy vagy én,vagy az udvari bolondjai,mert nekem ebből elegem van,hogy szabályosan csodálókat tart. Holott,ha mondjuk egy pasi véletlenül rajtam felejtette a szemét,netán fel is akart volna szedni,ugrott,mint egy véreb:)


Úgyhogy nagyon nem mindegy,hogy ő hogy reagál ezekre. Ha határozottan visszautasítja őket és úgy látod,hogy nem "tesz érte",hogy ennyire imádják,akkor semmi okod nincs az idegeskedésre. Csak mosolyogj rájuk magabiztosan,hogy tudják,tetszhet nekik a férjed,megérted,dehát sz@rügy,mert úgyis a tiéd...:)

2013. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

ma 13:27



És ezért miért kell el válni?A ruhatár cserét a feleséged mellett és az átváltozást nem vihetted volna véghez?

2013. febr. 21. 13:32
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

13-as!


Igazad van, a ruha teszi az embert. No de a sikeredhez nyilván kell a magasságod és a sportos alkatod is; és bizonyára valamiféle kisugárzás is.


Kedves Kérdező!

Szerintem arra vigyázz, hogy nehogy véletlenül a féltékenységed ártson a kapcsolatotoknak.

2013. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem maga a tény nem érdekelne. Az az egy érdekelne, hogy a férjem hogyan viselkedik ilyen szituációban. Ha kedves, de távolságtartó, akkor teljesen rendben van. Ha nem provokálja ki a felajánlkozásokat, ha nem használja ki a helyzeteket, akkor ez csak egy tény, hogy kapós :)
2013. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%

Megértelek, ugyanebben a helyzetben vagyok :)

A munkahelyén csoportvezető, versengnek érte a nők, hogy az ő csoportjába tartozzanak, múltkor egy nő telefonon is zaklatta mert kiderítette a számát, ha elmegyünk étteremben a pincérnők szinte előttem kezdenek ki vele, ha megyünk valahova mindig bámulják még ha mellette vagyok is,ilyenkor meg büszkének kellene lennem, de inkább az jár a fejemben hogy kibeszélnek hogy ez a férfi mit eszik azon a dagadt nőn (van rajtam kb. + 10 kilo)

Pedig a párom a csillagokat lehozná nekem az égről meg nem csalna meg soha, neki csak én létezek, de akkor is zavarnak ezek a nők. Ha tudják, hogy van valakije, akkor miért kell sms-ben olyanokkal zaklatni, hogy dobjon engem érte. Persze a párom jól kiosztotta a nőt, de akkor is. De ez ezzel jár, mindig jó képű pasit akartam, szóval nem panaszkodok :)

2013. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

Ja és amúgy akit körülzsonganak az nők az szerintem kevésbé hűtlen. Mert egy ilyen férfinak megszokott dolog ha flörtölnek vele vagy kikezdenek vele, és egy idő után már inkább csak megszokott ez neki, míg egy olyan akiért annyira nincsenek oda és esetleg mégis adódik alkalom, hogy valaki rányomul szerintem az sokkal kevésbé tud nemet mondani, hiszen neki ritkán adódik ilyenre alkalom, és ugyebár ami ritka az mindig vonzóbb.

Szerintem.

2013. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!