Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta felnőttem és elköltözte...

Amióta felnőttem és elköltöztem, miért telik olyan gyorsan az idő? A családban amíg az ember gyerek, addig nem tűnik fel?

Figyelt kérdés

Amikor gyerek voltam, emlékszem azt vártam, hogy legyen már a szülinapom(ami mondjuk jövőhét szerdán lett volna) és olyan érzésem volt, hogy sose jön el az a nap.

Vagy amikor nyaralást terveztek a szüleim, családdal, na az az idő is nagyon sokára jött el.

Most meg hogy felnőttem, elköltöztem, nekem kell megcsinálni a házimunkát, meg a dolgokat, azt veszem észre, hogy basszus, már este van, és nem mosogattam el...

Ma jutott eszembe, hogy MÁR március van...

Úgy érzem most gyorsan telik az idő nagyon.


Ez másnak is ismerős érzés?


Mitől van? Amíg az ember egy gyerek a családban, miért nem érzi úgy telni a napokat, hónapokat mint felnőttként?



2013. márc. 4. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
.
2017. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!