Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál ennyire a családom?

Miért utál ennyire a családom?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap azt hallom hogy te meg nem csinálsz itthon semmit... Minek vagy itthon... Meg ilyenek. Pedig segítek nem is kevest! Most végeztem a suliaimmal. Addig nem cseszegettek annyira amíg suliba jártam és kaptam a családit meg az árvaságit. Most meg szerintem ahogy nem kapok semmit egyszerre én vagyok mindenért a rossz.Már alig várom hogy elköltözzek otthonról. 22/F ha tud valaki valamit ajánlani hajrá. Mit tegyek?
2009. szept. 13. 16:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Na ezután a sok utálkozás után gondolkozzunk józanul.

A pasi felől fújhat a szél. Neki vagy útban, az anyádat meg az orránál fogva vezeti. Az alkohol nagy úr, én betiltanám, mert millió családot vág tönkre, közte a tiedet is.

Próbálj szeretetteljesen elbeszélgetni egyszer édesanyáddal, amikor egyedül vagytok. Kérdezd meg tőle, nem látja-e úgy, hogy rossz irányba mennek a dolgok. Próbáld rávezetni, hogy lássa: ez a hapsi összeugraszt benneteket, pedig ti vagytok egy család, ők még össze sem házasodtak, és a pali betolakodó, aki téged és az alkohol miatt idővel őt is tönkreteszi. Ajánld fel minden érzelmi támogatásodat arra az esetre, ha lapátra teszi.

Anyukádnak valószínűleg nulla lehet az önértékelése, ha azt gondolja, hogy neki mindenképpen kell egy pasas, különben megsemmisül, nem áll meg a lábán. Egy alkesznél még a semmi is jobb, hátha a lelkére lehet beszélni.

Azzal meg sajnos meg kell békélned, hogy tehetsz otthon bármit, nem leszel elég jó nekik, mert a palinak útban vagy, anyádat meg befolyásolja ellened.

2009. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!