Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim, családom beleszól a...

Szüleim, családom beleszól a párválasztásomba! Mi tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves elmúltam, tudni kell, hogy a párom félcigány, hozzáteszem néhány magyar család nem olyan tisztességes, mint ők. Fél éve vagyunk együtt, de odáig fajult a helyzet, hogy már titokban találkozunk, mert annyira tiltják tőlem. A napokban anyukám pedig annyira kiborult, hogy megfopozott, megalázott ez miatt.
2013. márc. 9. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudsz mit csinálni. Előítéleteken csak nagyon nehezen,vagy sehogy sem lehet változtatni. Próbálgathatod meggyőzni a szüleidet,de ha nem lesz eredménye,akkor marad a titokban találkozás. Talán kicsit rasszista vagyok,mert én sosem jönnék össze cigánnyal,vagy négerrel se,de nem azért,mert annyira utálnám őket,hanem csak mert egyáltalán nem tetszenek(minden rassznak megvannak a maguk jellegzetes vonásai-nekem ezek nem jönnek be). Úgyhogy nem tudom elképzelni magam a te helyzetedben. Na meg az én apám is szívinfarktust kapna,egy időben szívattam is,hogy összeszedek valami csini néger hapsit,mindig tiszta ideg lett:D

Talán idővel megszokják és kénytelenek lesznek rájönni,hogy nem volt igazuk a szüleidnek a barátodat illetően. Mindenesetre sajnállak:/ Rossz,ha az embert úgymond választásra kényszerítik.

22L

2013. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!