Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez? Anyós...

Mit szólnátok ehhez? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kisfiunk. Apa estig dolgozik.Este haza ért, elaludt a baba.Nekem volt elintézni valóm a városban. Bevásárlás stb. Elmentem itthonról. Az alvó gyereket az édesapjával hagytam. Véletlenül felébredt. engem keresett.Apa szólt telefonon. 10 percen belül itthon voltam.A kedves anyós aki velünk együtt él erre azt mondta hogy el fogja vetetni tőlem a gyereket mert ilyen szar anya vagyok(ja a gyerek nem szereti őt) Ő fogja felnevelni mert velem biztosan nem hagyja. Elgondolkodtam ha esetleg dolgoznék és éjszakai műszakom lenne akkor már nem is nevelhetném a gyerekemet mert szar anya vagyok?
2013. márc. 12. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen aszalt szilvák miatt születtek az anyós viccek!!! Ne is törődj vele! Egyébként pedig, a gyermeknek édesapja is van, aki bizony néha napján tud vigyázni rá!!! 4 éves "nagyfiú", már nem cicizik, beszél, és felfogja azt, amit mondanak neki. Gondolom már óvodás. Nem egy egyhetes csecsemőt hagytál magára hosszú órákra!! Nem tudom, miért kell ezen kiakadnia! Nyugodtan forduljon a gyámügyesekhez, majd jól pofán röhögik!!! Igazából ezzel burkoltan azt is elmondta, hogy a saját fiában nem bízik. Hisz ha egy idegenre hagytad volna, de nem?!?!?!? A saját édesapjára, azaz az ő fiára......... Buta tyúk! Ne is foglalkozz vele!!! KITARTÁS!!!
2013. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Az anyós akkor jó, ha olyan mint a csillár, lóg éség egyszerre.

Bolond banya!

Ilyenkor a férjed mit csinál??? Hallgat? Csapj egy patáliát és kérd ki magadnak!

2013. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szomszédra hagyod akiben TI bíztok ahhoz sincs semmi köze (és az is teljesen normális) De hogy még az apjára sem lehet szerinte hagyni? Van itt gond elég a fejében :)
2013. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom hogy nem veheti el tőlem és ez egy h....ség.Csak egyszerűen nagyon bosszant. Elvileg kettönké az a gyerek.Nem jogos szerintem hogy csak velem lehet. Arra bízom akire akarom. Főleg ha az apja az.Apuka nem szól ezekre semmit. Ami szintén bosszant.Külön költözni sajnos egyikünk sem tud :(
2013. márc. 12. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!