Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már nem fognak bízni a...

Most már nem fognak bízni a szüleim bennem?

Figyelt kérdés

Durván cigizek már vagy 4 éve (úgy tudják hogy csak 2 éve) és október körül megkértek, hogy fejezzem be mert már a napi 2-2,5 doboz megvolt. Én beleegyeztem de nem hagytam abba. Próbálkoztam az elején de nem ment és elegem lett de nem mondtam nekik. Valamelyik nap füst szagom volt és elkezdtem mindenfélét kitalálni, hogy az utcán füst van meg a haverjaim stb de nem hitték el. Elmondtam nekik, hogy ugyanúgy cigizek és nem mondtak semmit csak láttam rajtuk, hogy mennyire csalódottak meg észre lehet venni a viselkedésükön is. Ezt elkúrtam. Mit mondjak nekik?

17/F


2013. márc. 16. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2013. márc. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Normális vagy? Minek kell egy 13 éves takonynak rá szokni a cigire. Azt hiszitek ez menő? Hát nem az, csak hogy tudd. Meg akarsz halni időnap előtt, tüdőrákot akarsz kapni? Szedd össze magad és szokj le. Szüleid se rendesek, hogy engedhették meg hogy 15 évesen dohányozni kezdj.
2013. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ezek után mit számít ez neked? Elszívsz napi 1500 Ft ot, és nem ettél még semmit. Nem tudom, ezt a pénzt honnan veszed, de gondolom nem csak ennyi a napi kiadásod. Csak azt tudom mondani, hogy ennyi cigitől nagyon hamar nagyon sz@rul fogod magad érezni egészségileg.
2013. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!