Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két és fél hónapos kisfiú...

Két és fél hónapos kisfiú anyukája vagyok. Ugy áll a helyzet, hogy az apuka fogta magát és egy veszekedés után lelépett. Összeházasodva nem vagyunk, tartok tőle, hogy akarja majd a babát, milyen esélyei vannak velem szemben?

Figyelt kérdés
Hárman költöztünk az én szüleimhez,mert a baba nem volt tervezve, ezért nem is volt hova külön költöznünk. Az apával azon vesztünk össze, hogy én őt védtem a szüleimmel szemben. Nálunk adottak a körülmények a baba neveléséhez, anyámék gondoskodók, tiszták a körülmények. EZ náluk nem áll fenn. Van esély ara, hogy elvegyék tőlem a kisfiam?

2013. márc. 18. 08:03
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Elsők között válaszoltam, és újra írok, hogy mire odajut a per, addigra igenis megnézik, hogy az anya el tudja-e magukat tartani, addigra kell a min. 4 órás állás, mert az nem érdekli a bíróságot, hogy a kérdező papája és mamája eltartja-e az anyát és a csecsemőt/gyereket, csak jószándékból szóltam. Ha az anyát is eltartják a szülei és az apának bizonyítottan van állása, akkor az gyengíti az anya pozícióját egy perben.
2013. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

És a folytatás, a gyerek érdekeit nézik, és ha a per elhúzódik és 3-4 éves már a gyerek akkor az anyánál marad, ezért szoktak fellebbezni.

Ha a gyerek beszélni tud megkérdezik kivel akar maradni, pszichológust rendelnek ki. stb.

2013. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem, igenis nyerhet az apa.


Azt pedig ki bizonyítja, hogy lelépett???

A cigi meg soha nem volt hátráltató körülmény.


Szóval ennyit az előregondolásodról. Ott is mindenki előregondolt, ahol azt hitték felénk, hogy az anya nyeri, jah. Azóta is az apa neveli mind a két gyereket.


Nyugodtan gondolkodhatsz előre, de te vigasztald a kérdezőt, ha esetleg nem jön be.

2013. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak mondom, hogy az bizonyítja, hogy lelépett, hogy nincs mondjuk bejelentve az anyával és a gyerekkel egy lakcímre.

És mondjuk van rá pár tanú! Ezért kell lépni mielőtt ő lépne, ha van rá pénz! De tudni kell milyen a másik fél lehet hogy akkora sz-r hogy a végén mégsem kell neki a gyerek csak szórakozik az anyával hogy idegesítse.

És most hol lakik a férfi? Ki kell nyomoztatni, rontaná a helyzetét ha egy új nőnél lakik pl.

Az anya helyzetét igenis javítja, ha évekig ő neveli a gyereket, a gyereket a bíróság csak nyomós indokkal emeli ki évek múltán a megszokott környezetből.

A pszichológus vizsgálata sokat számít, de amíg a gyerek nem beszél addig nem. Ha már beszél a gyerek, lehet, hogy elejt olyan mondatokat, hogy a szakvélemény az apa javára szól, mert a gyerek vele érzi jól magát. Aztán, ha összekötözésnél rosszl jár és utólag jön rá a gyerek akkor sza-r ügy, akkor majd az is ide írogat.

2013. márc. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
27%
ne aggodj...egy édesanyátol aki szeretettel és normális körülmények közt neveli a babáját biztos hogy nem veszik el.semmi esélye...törvény pedig kimondja kizárolag anyagi jobblét nem jogosit semmire.én is hasonlo per elött állok és cseppet sem félek mert tudom hogy a gyermekemnek minden tölem telhetőt megadok
2013. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!