Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a párom...

Miért viselkedik így a párom velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Amikor megismertem,minden szép és jó volt. Soha annyi figyelmet nem kaptam senkitől,apró kis gesztusaival levett a lábamról. Ha rossz kedvem volt bekötötte a szemem,gyertyát gyújtott,töltött 2 pohár bort és így beszélgettünk. Minden reggel kis leveleket írt nekem,hogy mennyire várja az estét,hogy együtt lehessünk,stb. Tudom,a rózsaszín köd az elején... Aztán történtek a dolgok... Rettenetesen féltékeny volt mindenkire,a kocsi ablakából ha kinéztem oldalra,mindig mérgesen kijelentette,hogy én biztos valakit nézek. Nem tetszett neki,hogy vannak fiú barátaim,hogy néha találkozok velük. Nem tetszettek neki a lány barátaim sem,senki. Nem tetszett neki az életvitelem,sokat buliztam (a kapcsolatunk előtt!),túl jól éreztem magam (néha drogokhoz nyúltam,ezt már a kapcsolatunk elején tudta,szóval nem titkoltam semmit). Összejöttünk,keveset buliztam,mondhatni semmit,mert egy buliba voltam,ahol megint a drog... És ezután megtiltotta nekem,hogy ilyen helyekre járjak,megtitoltta,hogy drogozzak,hogy az ismerőseimmel találkozzak. Ezért a mai napig hálás vagyok neki,mert nem tudom most hol lennék. Megbocsájtott nekem,mondván minden jó lesz,csak tegyünk érte. Azt hozzá kell tenni,hogy ő szív (marihuánát),minden egyes nap. Na de vissza.. Minden szuper volt egy ideig,nem drogoztam,ő igen. Féltékenykedése továbbra is megmaradt,azóta is ilyen. Eltelt 1 év drogmentesen,teherbe estem. Nem direkt,de felelőtlenségből,nem is próbálom megmagyarázni,egyszer nem védekeztünk és most itt szuszog mellettem a fél éves kisfiam. Ő a legszebb dolog az életemben,érte élek. De a párom nem önmaga. A kezdeti kedvességnek már nyoma sincs. közös megegyezés volt,hogy tartsuk meg a babát,én gondolkodtam,hogy talán korai,ő egy percet sem. Ennek így kell lennie"-mondta,így hát így lett. Megígérte a terhesség alatt,hogy nem fog szívni,mert engem borzasztóan zavart (és zavar a mai napig) ez a dolog. Én le tudtam tenni anno mindent érte,ő nem képes rá. Sokszor itt hagy,megy a haverjához,aztán beállva hazajön. Nem mondom,hogy nem foglalkozik a fiával,mert hazudnék,de én többet várok tőle. ÉN. Velem szinte állandóan ingerült,olyanokat mond,hogy "hát te beteg vagy;nem vagy normális;úristen,most ezért hívtál fel?". Sosem mondja,hogy szeret,csak ha kérdezem. Dolgozik rendesen,mindent megkapunk,nem panaszkodom. De nekem hiányoznak az érzelmek. Hogy hozzám bújjon,hogy mondja is,hogy szeret,hogy ne 1 mp-ig tartson egy puszi. Ja igen,ekkora "csókot" kapok. Egy szájra puszi gyorsba és pá. Ha többet akarok,akkor valami ürügyet talál,hogy mehessen mellőlem. Nem közeledik felém szexuálisan (igaz,én sem felé,de próbáltam neki elmagyarázni,hogy hiányzik úgy,csak én most nem találom magam vonzónak,de attól még jó lenne,ha.. A helyzet változatlan.). Nem mondja,hogy szép vagyok,hogy tetszem neki,nem mond semmit igazából. Ti maradnátok egy ilyen kapcsolatban csak a gyerek miatt? Néha szép és jó minden,vagy csak épp nem foglalkozom akkor azzal,hogy amúgy mennyi minden hiányzik és ezért érzem jobbnak,nem tudom. Már komolyan nem tudom...
2013. márc. 23. 15:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
A drog, az alkohol ilyen, sajnos... Kifordítja az embert önmagából:S Az én 'páromnak' a pia ilyen fontos. A 2 ünnep között még fogadkozott, h leteszi a piát, keres normális munkahelyet /volt neki, csak sz@r/ és ráállunk a baba-témára. Ja és összel esküvő... Erre mit ad isten? Jött egy alkoholista, lehúzós haver, akit az istenért nem tudtam levakarni róla. Otthagytam, hátha észhez tér. De nem-azóta is vígan isznak, én meg le vagyok... Tanulság? Te is tudod... Ha nem teszi le a cuccot, kalap-kabát!
2013. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Megérdemlem? Köszönöm. Igen,megérdemlem... áhh,mindegy is. Az egyik beleköt egy mondatba,a másik szerint megérdemlem... Nem ez volt a kérdés. Hanem hogy maradnátok-e egy ilyen kapcsolatban? Ha téged megbánt a párod és megbántva érzed magad,vagyha úgy egyáltalán valaki megbánt és te tűröd,akkor megérdemled? Érdekes egy felfogás. Rúgj még egyet a földön fekvőbe,nagyszerű ember lehetsz!
2013. márc. 23. 16:52
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Azt persze nem látod, hogy hányan nem rúgtunk beléd, hanem válaszoltunk a kérdésedre...De drámázz csak ahelyett, hogy végre beismernéd, hogy s***r az életed, és nekiállnál változtatni rajta! 10es voltam...
2013. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

Igen, aki egy drogossal él együtt, aki nemcsak hogy bunkó vele, de még nyilvánosan meg is alázza (miközben ráadásul a közös gyereküket várja) az megérdemli. Nem értem most min problémázol? Eddig jó volt neked ez a "füvesnyuszi", annyira hogy képes voltál vele közösen gyereket vállalni... Hát akkor nehogymár most meg az legyen a hibás, aki nem ajnároz, hogy "jajdeügyesvagyhogyelb.sztadazéleted". Sajnálom ha fájnak az őszinte szavak, de tudod minden ember a saját sorsának a kovácsa, és te így alakítottad a tiédet.

Továbbra is tartom a véleményem, ha ezt te elviseled, és ilyen légkörben akarod felnevelni a fiadat, akkor meg is érdemled. Ha meg úgy döntessz hogy te is és a gyerek is jobbat érdemeltek, akkor lépj, még ha baromi nehéz is.

2013. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Hát ja, amúgy pont ezt az egy választ ragadtad meg kérdező?:) Írtunk itt többen is mit tegyél, van aki kérdezte is, hogy van-e hova menned.Azok felett miért siklottál el?

Tessék már egy kicsit túl lépni az önsajnáltatáson, mert ebből a válaszodból az derül ki, hogy azt csinálod. Most már nem csak magadért vagy felelős, hanem a fiadért is.

2013. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Amikor írtam,még nem láttam a kommenteket. Telefonról válaszolok ugyanis. Köszönöm azoknak,akik átérezték a helyzetet és normálisan válaszoltak. Túlságosan akartam,hogy igazi család legyünk,talán ezért hunytam szemet ezen dolgok felett. Az akarás... Nincs hova mennem,anyukám meghalt,apukámnak új családja van,nem férek a képbe. Tudnám kire bízni,amíg dolgozok,de még nem tudom ez hogy lenne kivitelezhető. Nem drámázok,csak padlón vagyok. Tudom,ne sipákoljak,mert megérdemlem,amiért eltűrtem ezeket. Majd valahogy lesz. Érdekelt a kívülállók véleménye,én nem láttam át (vagy csak nem akartam átlátni,mert fájt a felismerés).. Mindenesetre köszönöm a válaszokat,főleg azokét,akik segítettek is.
2013. márc. 23. 17:28
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, hogy így nehéz lehet, hogy nincs családod. Viszont már most elkezdhetsz gondolkozni azon, hogy nélküle, hogy boldogulnál. Egyrészt azért, mert én a helyedben nem tűrném sokáig ezt a viselkedést. Másrészt, aki a saját gyereke miatt nem képes felhagyni a drogokkal akkor az erősen függő, amiből én nem következtetnék nála hosszú, egészséges életre.
2013. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát mivel a kisfiad még pici, szerintem ha te enm érzed magad jól a kapcsolatban, és a pároddal sem tudod ezt megbeszélni, meg ő folyamatosan szív, ami sztem idővel rosszabb is lehet, így én azt javaslom, hogy lépj ki ebből a kapcsolatból.
2013. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én a gyámügyesek előtt mondjuk ilyen dolgokat nem mondogatnék, hogy drogoztok, vagy drogozik, mert simán elvehetik a gyereket tőletek :(
2013. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19

Teszem hozzá, joggal.

2013. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!