Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Közte és...

Tanácstalan vagyok! Közte és a lányom közt lehet valami?

Figyelt kérdés

19 éves a lànyom. 1 éve jár ifjúsági gyülekezetbe (keresztény gyülekezetbe, jelen esetben lényegtelen, melyik felekezethez).


Nem olyan rég az esperes vette át a lányom csoportját. Viszonylag fiatal a férfi (32-35 közt valahol), gyakran szervez különböző programokat az esperes. A lányom örömmel ment mindig is a gyülekezetbe, de most valami szokatlant tapasztalok.


A legutóbbi "kiruccanáskor" (szomszédos megyébe ment a csoport az esperessel egy falusi keresztény csoporthoz) a lányom örömmel mondta, hogy pont az esperes autójában jutott hely neki. Nem sokkal később, szintèn egy közös program után, ami az estébe nyúlott, az esperes haza hozta (bárhová, bármikor elviszem, vagy a férjem, ha szól, hogy szeretne menni valahová, el is hozom, csak egy szavába kerül).


Ma is volt templomban. Természetesen az esperes prédikált. Délután pedig elviekben a férfi "beszervezte" egy húsvéti programba. Így szinte egész nap nem láttam (15:00-18:40-ig volt oda délután). Következő hónapban mennek el Pestre egy napra, nagyon örült, és azt ecsetelte, hogy mindenképpen az esperessel szeretne menni.


Elviekben van családja a férfinak. Az a sejtésem, hogy van köztük valami. Jogosan félek?


2013. márc. 24. 21:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ez a feltetelezes a te rossz lelkiismereted tanubizonysaga nem az oveke:) ez tenyleg csak egy feltetelezes, kezeld is ugy. nem valoszinu, hogy valoban igaz, de ha elmondod masoknak, nekik, az tok gaz, ha nem igaz, de ha igaz, akkor sem rad tartozik. tenyleg nem. :)
2013. máj. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19 éves... mi is a kérdés?
2013. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na, kérdező, vannak új fejlemények?
2013. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan. Ugyan úgy SMS- eznek, hívják egymást és a lányom megy a parókiába. Hétvégén együtt felmentek Budapestre megint. Velük egyszerre értem haza és megint elhozta a lakás elé a lányomat.
2013. máj. 29. 17:24
 25/27 anonim ***** válasza:

lehet, hogy van. vagy nincs.

mégis, honnan tudhatnánk?

2013. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi van azóta?
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nem mondtad, h melyik felekezet de a papok ott házasodhatnak?
2013. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!