Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma bemutattam a barátomat...

Ma bemutattam a barátomat itthon, és megszólták hogy nem néz ki jól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és még nem volt soha barátom, ő az első. 1,5 hónapja vagyunk együtt. Én tudom hogy nem néz ki jól: nagy orra van, aránytalan az arca, vékony is. Nem a külsejével fogott meg hanem azzal ahogy beszél hozzám, viselkedik, türelmes volt eddig is velem, nem erőltet semmit (2 hónapnyi ismerkedés alatt csókolt csak meg). De leszólták itthon hogy mennyire csúnya meg hogy én jobbat érdemlek. Hogy én lányként mennyivel szebb vagyok....


Most emiatt én nem akarom őt dobni, de fáj hogy így állnak hozzám. Mikor végre boldog vagyok.


2013. márc. 24. 23:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ember azt hinné, hogy a szülők arra tanítják a gyerekeket, hogy ne a külsőt, hanem a belsőt nézzék. Kérdezd meg tőlük jobb lenne egy macho adonisz külsejű, aki heti rendszerességgel megaláz esetleg bánt?

Ne add lejjebb az értékrendedet és boldog leszel. Nem a külcsín, a belbecs ami fontos!

2013. márc. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre azt mondanam, h izlesek es pofonok...

Pl nekem az egyetemi szobatarsam ki voll akadva, amikor randiztam egy fiuval, mert szerinte nem jokepu, es nem egyedul valotta ezt.

Eloszor elhittem, nem randiztam tobbet asraccal, kozben multkor veletlen lattam rola kepet, meg mindig nem tudodm mi volt a gond, de nagyon hulye voltam.

Aztan osszejottem egy fiuval,akkor is jott az h nem nez ki jol, meg nem illumk osssze, en nem is olyan vagyok, mint a fiuval. Nagyon jol ismertek mondhatom, mivel ezzel a "fiuval" mar lassan 5 eve vagyunk egy par, es nemsokara osszehazasodunk....

Nekem o nagyon szep ferfi, es idealom raadasul belsoleg is olyan, ami miatt nagyon szeretem, nem utolsosorban o is szeret engem.

Ha megint hallgattam volna aszobatarsaimra........ Veluk azota meg a feszbukon sem vagyok ismeros (bocs az egyikuk megjelolt, de sosem beszelunk)


Tehat egyreszt mindenkinek mas tetszik, nagyon kicsinyes dolog a masik kulsejebol itelni, masreszt termeszetes, hogy az elso benyomashoz koze van a masik kulsejenek....nem kell emiatt eosszul erezned magad neked tetszik az a lenyeg....

2013. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem évekig b.szogattak, hogy alacsonyabb nálam a párom. Együtt vagyunk már 6 éve mindjárt...nagyon úgy néz ki, hogy a férjem is Ő lesz...már befejezték. Párszor határozottan megmondtam as véleményemet és kértem, hogy fejezzék be.
2013. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Az a helyzet, hogy engem már nem érdekel hogy mit mondanak róla. Csak megerősítésre vártam :)

Tény hogy mikor először megláttam nekem sem tetszett. De mikor elkezdtünk beszélgetni, és minél többször találkoztunk, úgy szoktam meg a külsejét. És már azt veszem rajta észre hogy: milyen szép a bőre, hogy nagyon szép szabályosak a fogai (az enyémek nem igazán azok) vagy hogy milyen nagy bociszemekkel tud mélyen a szemembe nézni, hogy szép hosszú szempillái vannak (szerintem az olyan szép) :) vagy hogy dús haja van stb.


Mondjuk mikor randizgatni voltunk itt-ott, néha az emberek is olyan furán néztek ránk. Volt egy srác aki először engem nézett meg nagyon, majd a barátomat, majd megint engem. De majd' kiesett a szeme. Egy nő is megcsinálta ugyanezt. De engem nem érdekel, én szeretem őt.


Ja meg jöttek azzal itthon, hogy "Vajon mennyire öröklődik ez a fajta nagy orr?" Hogy a gyerekeink ha lennének, milyenek lennének...De engem ez sem érdekel. Velem férfi még nem volt ilyen és boldog vagyok vele.

2013. márc. 25. 08:13
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda bunkó megnyilvánulás ez az otthoniak részéről, már ne is haragudj...

Nekem a nagymamám ilyen (aki egyébként nagyon aranyos és kedves, már amiben:/), a húgom barátjára, azt mondja, hogy csúnya, és keressen egy helyesebb fiút, az enyémre meg azt, hogy szegény, keressek gazdagabbat (szerencsére egyikőnk sem örökölte az ő mentalitását). Vannak ilyenek.

Ereszd el a füled mellett. Ha szereted, szereted. Lehetne biztosan szebb pasid, de talán feleannyira sem lennél neki fontos, a külső szépség nem mindig jár belső szépséggel, ahogy az előnytelen külső sem jár rossz belsővel.

2013. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél rájuk magasról,hülyék.


Nekem páromra mondtak nem túl szép jelzőket.

Az exem az tipikus szépfiú,olyan minden nő álma pasi.Kinézetre.Beldőleg egy nulla,lelkileg majdnem töknretett.Párom egy tünemény pasi,jobbat kivánni se lehetne.

Erre anyám azon rugózott 1 évig,hogy miért nem könyörgöm vissza magam at exhez,az olyan helyes pasi (én dobtam ki).


Normális szülőnek nem azt kellene nézni hogy boldog-e a gyereke?

25/N

2013. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekel, hogy mit szólnak otthon? ők bújnak ágyba vele vagy te?

egyébként rengeteg ilyen embert ismerek, mármint szebb a nő, mint a barátja, és tudod mit? boldogok :) neked is ezt kívánom!

2013. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na ma ebéd közben megkaptam hogy "Most még ugye nem mutatod be a többi családtagnak? Majd csak sokára."


Van jópár vidéki rokonunk: nagynénik, keresztanyám, unokatestvérek. Mert hogy jajj mit fognak szólni hozzá hogy ilyen csúnya fiú. Meg hogy növesztessem meg vele a haját (0-ás géppel vágja havonta) és valahogy fel kellene hízlaltatni, mert olyan vékony.


Szóval ne mutogassam senkinek :D

2013. márc. 25. 14:06
 19/21 anonim ***** válasza:

Én biztos visszaszóltam volna valamit! :D


Én szexelek vele, nem ti, mit aggódtok :D

2013. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Látod mennnyi mindent találtál benne ami tetszik! Ez a lényeg, nem az, hogy mit mondanak mások. Sok boldogságot!:)


21/L

2013. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!