Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért zavar pár...

Szerintetek miért zavar pár embert az hogy megváltoztam (külsoleg)?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,az alapsuli alatt tényleg nem néztem jól ki úgy értsétek :szemüveg, ducibb is voltam, nem divatos ruhák, béna haj.Szóval ilyen tipikus lúzer típus, nem érdekelt a külsom.És rengeteget is bántottak.Aztán ahogy középsuliba kerültem elkezdtem adni magamra, sportoltam, lefogytam,kontaktlencse , rendes ruhák,smink,szolizni kezdtem.itt már senki nem csúfolt.1 éve végeztem,most modellként/hostessként dolgozom.De néha szoktam kapni olyan gyulölködo leveleket emailben amiben az áll hogy hiaba teszem magam ugyanolyan ronda maradok mint voltam anno meg ilyesmi.Nem értem az embereket miert zavarja ha valaki elkezd adni magara? Most örökké olyannak kellett volna maeadnom?
2013. márc. 26. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy nem a sablon "mert irigyek" válasszal jövök, de mégis mi motiválja őket, hogy annak ellenére, hogy évek óta nem beszéltetek, vegyék rá a fáradtságot, hogy írogassanak neked? Tényleg érdekelne.


Nem lehet, hogy a külsőddel együtt belülről is megváltoztál? Gondolok itt beképzeltségre, fennhéjjázásra, egyebekre.

(Igen, pontozzatok le a p.csába, mert irigy vagyok. :) ...amúgy nem vagyok az, de nem minden negatív kritikát kell irigységként felfogni, mert attól hajlamos lesz elszállni az ember.)

2013. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

"Ki mást sem lát,

csak önmagát,

megvetés várja, míg él,

és duplán hal, ha

visszatér a porba,

melyből vétetett:

senki őt nem siratja meg."


Sir Walter Scott

2013. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezném, hogy téged miért zavar, hogy őket zavarja ami veled van. Talán odafigyelsz? És minek?
2013. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!