Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy nálam picit idősebb férfi,aki a legjobb barátnőm apja...Kicsit fura a kapcsolatom vele,mert néha találkozunk kettesben,értem jön a sulihoz és elmegyünk ebédelni,van olyan,hogy egész este sms-ezünk és mindenről tudok beszélgetni vele.

Ami kicsit zavar,hogy drága ajándékokat kapok tőle néha és mikor mondom,hogy nem fogadhatom el,akkor azt mondja,hogy nem számít neki a pénz és örül,ha boldognak lát.De felesége van és még ott a legjobb barátnőm is.

Ráadásul flörtöl velem és tök sok mindenben segített.

Mit akar?Hogy próbáljak meg változtatni ezen a szitun?Beszéljek neki arról,hogy ez a helyzet kicsit fura?Olyan,mintha megcsalná velem a feleségét?



2013. márc. 27. 14:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne qrvázzátok, szerintem azért ettől távol van, inkább csak egy naiv, szeretetéhes kislány. Biztos, hogy van némi apakomplexusa is, hogy ilyenbe belemegy. 28/N voltam.
2013. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
43%
Én személy szerint nem kú.r.váztam le, csak próbáltam rá célozgatni hogy ha így folytatja, akkor nem lesz olyan távol ettől a jelzőtől...
2013. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
73%

a legjobb úton haladsz, hogy r.banc legyél.


jesszus, de naív vagy, szerinted mégis mit akar tőled?!

2013. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de jó esetben egy gyerek már 5 évesen tudja, hogy nem fogad el ajándékot idegenektől.


Nem beszélve arról, hogy "picit idősebb"??? Minimum 20 évvel, de vélhetően többel is...

A pasiról is megvan amúgy a véleményem.

2013. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
40-es vállalkozói körben, most az a divat, hogy versengenek, ki hány ilyen idétlen libát szerez meg. A barátnőd apja viszi majd a prImet, a lánya barátnőjét hülyIti.
2013. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
36%

Szia

Én a helyedben azt csinálnám hogy beszélnék a barátnőmmel, elmesélném neki az egész szitut. De az biztos hogy én mindent elfogadnék tőle, de persze csak hülyítenem. Megérdemli... Ha nem asszisztálsz a megcsaláshoz és a barátnődet folyamatosan értesíted az eseményekről akkor szerintem te nem húzhatod a rövidebbet.

Ha csak hallgatsz és belemész a játékaiba akkor ugyanolyan romlot vagy, így meg egy kicsit megleckézteted, ráadásul te is beszerezhetsz magadnak egy iPhont, vagy iPadot vagy amit akarsz :)

2013. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy érted megy? Minek? Minek ültök be valahová ebédelni? Miért nem mész haza enni? Miért nem a barátaiddal zabálsz? Egyáltalán, hogyan kezdődött ez az egész? Milyen legjobb barátnő vagy Te? Átjársz a barátnődhöz és ott az Anyukája képébe vigyorogsz, miközben éjszaka a férjével SMS-ezel? Tényleg ekkora takony vagy, hogy nem veszed észre magad?
2013. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Nem derül ki semmi,mert ha lenne is köztünk valami,akkor sem feküdnék le vele rögtön,mert ő lenne az első,ráadásul családja van és itt vannak a szüleim és a barátnőm is,szóval kétlem,hogy annyira nyilvános lenne a "kapcsolatunk"...

Attól,mert tetszik,még nem fogok lefeküdni vele.

Azért jön néha értem a sulihoz,hogy ne egyedül menjek haza és akkor már meghív ebédelni általában vagy elhív moziba.

Fogalmam sincs,mikor kezdődött,csak kialakult ezt az egész.Nem akarom bántani a barátnőmet és az anyukáját sem,arról nem én tehetek,hogy a pasit nem tudja lekötni a saját felesége.

2013. márc. 27. 21:05
 19/33 anonim ***** válasza:

Van neked apukád, vagy valóban apa hiányod van?

Sajnálni fogod, hogy neki adod oda magadat elõszõr és nem a korodbelihez.

A pasas meg jobb lenne a lányát sétáltatná.Lesülne a képemrõl a bõr,ha ennyi évesen, ilyen pasassal foglalkoznék.

2013. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
47%

Azért nem ám azt hiszed hogy te jobb vagy a feleségnél. Gondolom az asszony nem nagyon ér rá a férjére a család miatt, ill lehet a palinak kapuzárási pánikja van.

Ami biztos, egy ilyen kocsikázáskor szépen elkanyarodik egy kieső helyre ott te szépen rábuksz a brére, teletölti a szádat te nyelsz egy nagyot mosolyogtok mind a ketten. A pali elkönyveli hogy még nincs kapuzárás és többet nem találkoztok...


Szóval csak így tovább...

2013. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!