Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, mit csináljak?

Nagyon zavar, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szüleim körülbelül 10 éve külön élnek (hivatalosan nem váltak el), de a szüleimnek jó a kapcsolatuk, baráti. Apukám rengeteget segít, támogat minket, szóval tényleg nem lehet egy szavam sem.

Azonban már jó ideje apukám (mikor itt van nálunk) az interneten különböző társkereső oldalakat nézeget, és mostanában regisztrálni is kezdett ezekre. Én látom, hogy miket nézeget, mert gyakran elfelejti bezárni és tudom, hogy csúnya dolog, de nyomoztam is utána. Engem ez baromira zavar és nem tudom megmondani miért, pedig már lassan 20 éves vagyok. És azzal is tisztában vagyok, hogy apukámnak joga van hozzá, hogy boldog legyen, ha nem is az anyukámmal, de mégis... És látom, hogy tök hülyeségeket irkál a profiljára és annyira... zavar és cikinek tartom...



2013. márc. 29. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne nézd meg az előzményeket, és ha véletlenül mégis látnád, gyorsan kattintsál el!
2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát jó. Köszi a tippet :) Bár akkor is zavarni fog :D Na mindegy, köszönöm az értelmes válaszokat (:
2013. márc. 29. 19:18
 13/13 Bence_ ***** válasza:
Böngészőt be tudod úgy állítani, hogy amikor bezárod töröl minden előzményt.
2013. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!