Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék lemondták az ebédet!...

Anyámék lemondták az ebédet! Iszonyú rosszul esik, hogy ennyit készültünk rá! Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Amióta nem élek otthon azóta tartózkodóbbak lettek.Nem a párommal van bajuk mivel szeretik őt is.Csak a tudat zavarja őket,hogy már nem tarthatnak kalitkában.

21 éves vagyok a párom 22.

Csütörtökön beszéltünk velük,hogy ma délbe eljöhetnének ebédelni.Azt mondták,hogy oké.

De tényleg nagyon készültem rá.Ugyan is nem vagyok gyakori főzős típus.Szívem lelkem beleadtam mindenbe,a párom is segített.

Most meg egy fél órája felhívnak,hogy nem jönnek mert fáj a feje anyumnak.

Annyit is mondhattak volna,hogy nincs kedvük vagy,hogy nem akarnak.

Most itt állunk ketten vagy 5 főre való kajával.

Mással történt már ilyen,hogy a saját szülei nem hajlandóak eljönni?

Végül is nincs nagy baj mert akkor szólunk a párom szüleinek.(őket máskor hívtuk volna meg).

Lehet tényleg fáj a feje,de akkor is bántó!


2013. márc. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
43%
9-es... Az a Te bajod, hogy szarul vagy és elmész valahova, lelked rajta. Nem mindenki mazochista, én megértem a szülőket jó társaság lennének migrénnel, valószínű enni sem tudna. Nem jobb akkor eltenni egy másik hétvégére, amikor mindenki jól van? A kajánál meg örüljön a kérdező holnap nem kell főznie.
2013. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom ki, hogy van vele, de engem is bántana ha a szüleim megígérnek valamit és végül nem teljesítenék. Megértem én, hogy a kérdező anyukájának fáj a feje, de van gyógyszer. Én ilyet nem tennék a saját gyerekemmel.
2013. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
66%
Ja és a kérdező fejfájást írt NEM migrént. A kettő egy kicsit másabb. Nem tudom ki találta ki!
2013. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ilyen formában bántó bántó.

Tegyük fel, hogy anyukádnak tényleg annyira fáj a feje, hogy nem tud elmenni hozzátok, jó, meg lehet érteni.

Attól még apukád elmehetett volna egy kis időre. Megebédeltetek volna, addig anyukád pihen egyet, apukáddal pedig küldtetek volna neki az ebédből.

2013. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
41%
Akarom mondani: Ebben a formában kicsit bántó.
2013. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
50%
11-es... Nem mazochista vagyok, hanem tisztelem annyival apámat, hogy ha vár karácsonykor nem mondom le holmi rosszullét miatt, mert van gyógyszer. :)
2013. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
71%

Pár válaszolót nem értek! Ti honnan veszitek, hogy migrénes fejfásáról volt szó?:D Hihetetlen, hogy sokan már hozzátesznek egy kicsit a történethez.

Igen tud iszonyatosan fájdalmas lenni, de mi csak tippelni tudunk, s nem kész tényeket közölni.

Itt tényleg a kérdező tudja csak megmondani, hogy mennyire hihető ez a fejfájás, vagy csak ürügy volt-e.

2013. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
79%

"Tegyük fel, hogy anyukádnak tényleg annyira fáj a feje, hogy nem tud elmenni hozzátok, jó, meg lehet érteni.

Attól még apukád elmehetett volna egy kis időre. Megebédeltetek volna, addig anyukád pihen egyet, apukáddal pedig küldtetek volna neki az ebédből."


Teljesen egyetértek! Így anyukád is tudott volna pihenni, ebédet is kapott volna, s apudat vendégül látjátok.

2013. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
67%
En irtam a migrent. Mondjuk egyeseknek szovegertesi gondjaik vannak, nem azt irtam, hogy az van, hanem " Ha faj a feje -plane ha jo kis migrenes fejfajas", de mindegy. Nekem rendszeresen van migrenem, de csak fejfajasnak szoktam emlegetni egyebkent. De migren nelkul is fajhat annyira, hogy az ember nem kivankozik tarsasagba. Az meg kulonosen szep, ha valaki elmegy ugy, hogy rosszul van es vegig nyavajogja/szenvedi a vendegseget.
2013. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
85%
De hát csak az anyuka érezte rosszul magát, még mindig nem értem, akkor a apuka miért nem tudott elmenni legalább egy órácskára? Azért itt egy ünnepi ebédről van szó, amire készültek, ennyit igazán megtehetett volna. Fokozhatjuk itt a fejfájás témát, hogy milyen rossz, mert tényleg rossz, de azért kötve hiszem, hogy az anyuka 24 órás felügyeletre szorulna.
2013. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!