Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék lemondták az ebédet!...

Anyámék lemondták az ebédet! Iszonyú rosszul esik, hogy ennyit készültünk rá! Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Amióta nem élek otthon azóta tartózkodóbbak lettek.Nem a párommal van bajuk mivel szeretik őt is.Csak a tudat zavarja őket,hogy már nem tarthatnak kalitkában.

21 éves vagyok a párom 22.

Csütörtökön beszéltünk velük,hogy ma délbe eljöhetnének ebédelni.Azt mondták,hogy oké.

De tényleg nagyon készültem rá.Ugyan is nem vagyok gyakori főzős típus.Szívem lelkem beleadtam mindenbe,a párom is segített.

Most meg egy fél órája felhívnak,hogy nem jönnek mert fáj a feje anyumnak.

Annyit is mondhattak volna,hogy nincs kedvük vagy,hogy nem akarnak.

Most itt állunk ketten vagy 5 főre való kajával.

Mással történt már ilyen,hogy a saját szülei nem hajlandóak eljönni?

Végül is nincs nagy baj mert akkor szólunk a párom szüleinek.(őket máskor hívtuk volna meg).

Lehet tényleg fáj a feje,de akkor is bántó!


2013. márc. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
61%

Lehetnél megértőbb anyukáddal!!! Ha ők hivnának titeket ebédelni, és neked fájna a fejed, akkor gondolom nem szivesen mennél te se sehová, sőt gondolom rosszul is esne, amiért más meg elvárja, hogy erőt végy magadon és velük ebédelj, jópofizz.

Holnapig bőven eláll az 5 fogásos ebéded, hivjátok át a szüleidet holnapra, vagy tényleg jöjjenek az anyósodék, esetleg fagyassz le valamennyit a kajából, lesz majd egy laza napod, amikor nem kell főzni, csak kiolvasztod. Ennél nagyobb problémátok soha ne legyen!

22n

2013. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
És ha holnap mennének át? Addig eláll az étel. Nekem is szokott lenni migrénem, elég rossz, ha tényleg az van neki, félig-meddig érthető. Bár nekem segíteni szokott a gyógyszer, 1-2 óra alatt helyrerázom magam. Menjenek át holnap, ha azt is lemondják, az már tényleg gáz.
2013. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
33%

Engem is nagyon bántana,mi most fejeztük be az ebédet,és nagyon sajnállak hogy így "átvertek" anyukádék.

Párod mit szólt ehhez?

2013. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Párom szüleit hívtuk meg.Elég hangulatos kis ebéd volt.

Sajnálom anyukámékat,hogy ez így jött ki.

Leginkább mi megyünk hozzájuk.Ők nagy ritkán jönnek."Csak ha muszáj"alapon.

A páromat különösen nem dúlta fel.Azt mondta,hogy van ilyen.Lehet igaza van,bár anyukámtól kitelik bármi.Nem migrémes.

Mindegy ez ilyen lett!

2013. márc. 31. 17:07
 35/44 anonim ***** válasza:

Igen, te ismered anyukádékat, hogy milyenek, s miért mondhatták le. Mi itt csak vitázunk értelmetlenül, hisz nem ismerjük őket.

Gondolod, hogy nem is akartak akkor menni, azért mondták le?

2013. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Igen,gondolom!
2013. márc. 31. 17:48
 37/44 anonim ***** válasza:
78%

Ha a lányom hívna meg ebédre és készül rá, akkor is elmennék, ha átmenne rajtam egy kamion.

Nagyon sajnállak.

2013. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
15%
Hát én ebben semmi szörnyűt nem látok. Én sem vagyok migrénes a szó szoros értelmében, ellenben, ha elkezd fájni a fejem, nem marad abba egy kis gyógyszertől, én sem mentem volna, ha szarul vagyok. Elég érdekesek akik szerint mindent fel kéne rúgni, mert a gyerek meghívott ebédelni...
2013. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
54%

Mert a gyerek meghívott ebédre?


Húsvét van, ünnepi ebéd. Kis gyógyszertől nekem sem múlik el, hanem megfelelő gyógyszertől.


Akkor végülis elfogyott az étel, megvolt az ebéd, csak a másik családdal, ez is egy jó megoldás.

Nem mondta anyukád a másnapra halasztást? Én ezt tartottam volna korrektnek, hogy ő felajánlja.

2013. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
79%
Jogos a felháborodásod. Ha az én gyerekem élne máshol a barátjával, és meghívnának ebédre, mindenképp elmennék. Kis betegség nem állíthat meg, főleg fejfájás... Nevetséges. Jó, mondjuk én nehezen tudom megérteni, hogyha valaki beteg, akkor otthon fekszik...stb. De ez csak azért van, mert én több mint 38 fokos lázzal is simán elmentem pasizni, meg ilyenek.:D Én, ha valamit akarok, megteszem. Sajnos anyukád vagy nem akart elmenni, vagy nagyon nem bírja a fejfájást/betegséget.
2013. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!