Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék lemondták az ebédet!...

Anyámék lemondták az ebédet! Iszonyú rosszul esik, hogy ennyit készültünk rá! Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Amióta nem élek otthon azóta tartózkodóbbak lettek.Nem a párommal van bajuk mivel szeretik őt is.Csak a tudat zavarja őket,hogy már nem tarthatnak kalitkában.

21 éves vagyok a párom 22.

Csütörtökön beszéltünk velük,hogy ma délbe eljöhetnének ebédelni.Azt mondták,hogy oké.

De tényleg nagyon készültem rá.Ugyan is nem vagyok gyakori főzős típus.Szívem lelkem beleadtam mindenbe,a párom is segített.

Most meg egy fél órája felhívnak,hogy nem jönnek mert fáj a feje anyumnak.

Annyit is mondhattak volna,hogy nincs kedvük vagy,hogy nem akarnak.

Most itt állunk ketten vagy 5 főre való kajával.

Mással történt már ilyen,hogy a saját szülei nem hajlandóak eljönni?

Végül is nincs nagy baj mert akkor szólunk a párom szüleinek.(őket máskor hívtuk volna meg).

Lehet tényleg fáj a feje,de akkor is bántó!


2013. márc. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
75%

Ha a kérdező azt érzi, hogy ez a fejfájás csak egy ürügy volt, akkor hiába próbálja itt 1-2 ember bizonygatni, hogy ők fejfájással nem mennek el sehova.

Elhiszem, hogy van olyan, amit itt írok, s szörnyű fájdalmas lehet, amikor a gyógyszer sem állítja ki.

Viszont ebben az esetben szerintem többről van szó. S ez rosszabb, mint egy fejfájás

2013. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
71%
Fejfájás miatt nem szokás az ünnepeket lemondani. Nem állítunk karácsonyfát gyerekek, mert anyának fáj a feje? beszélj anyukáddal azért, hátha tényleg meggyőz, hogy annyira vészes, volt a helyzete, de igazán neked kell ismerned, hogy ez valódi ok volt e. Máskor te se menj el, valami nevetséges ürüggyel, akkor talán elgondolkozik.
2013. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező leírta, hogy azt gondolja csak kitslálta az anyja a fejfájást, mert nem szivesen megy át hozzájuk.
2013. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt a kérdést rossz helyen teszed fel, mivel a legtöbben nem elég értelmesek ahhoz, hogy leesen neki, hogy anyukádnál ez jelentőséggel bír, és nem csak egy szimpla fejfájásos dolog.
2013. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!