Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 hetes terhes vagyok és úgy...

Kiralylany85 kérdése:

12 hetes terhes vagyok és úgy érzem, a férjemmel egyre rosszabb a kapcsolatunk. Sokat veszekszünk, egyre távolabb kerülök tőle, de nem tudom, mit tegyek így terhesen?

Figyelt kérdés
A babát terveztük, két és fél éve vagyunk együtt, de úgy érzem, magányos vagyok mellette. Időnként másnap délután keveredik haza egy-egy buliból, a családomat és a barátaimat nem szereti, kerüli őket, míg én minden rokonához megyek vele. szinte teljesen külön életet élünk már, mert nincs is kedvem hívni már magammal. Nem kedveskedik és ha ezeket szóvá teszem, nem változik semmi. Mit tegyek? Velem van a baj? Kérdezzetek és válaszolok, nem tudom, mi lesz velünk? A babát nem bánom egy percig sem, ő nem tehet semmiről, de a házasságunk lehet, hogy tévedés volt?

2013. ápr. 1. 00:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, jól esik bármilyen tanács ebben a helyzetben! Hazamentem két napra a szüleimhez kicsit gondolkodni, már alig várta a férjem, hogy megbeszéljük, mert az előzmény az volt, hogy összevesztünk. Sokat beszéltünk a kapcsolatunkról, a babáról, hogy mi nem működik. Nem tudom, hogy fog-e változni a helyzet, mindenestre azt látom, hogy nem akarja feladni, kitart mellettünk. Hosszú,rögös út lesz, ha együtt maradunk, de úgy gondolom, ha mindketten akarjuk még, akkor megéri. Köszi nektek, még írjatok véleményt, ha van!
2013. ápr. 3. 11:59
 22/30 anonim ***** válasza:

én csak annyit tennék hozzá, hogy jó lenne, ha azt tartanád leginkább most szem előtt, hogy ne veszekedj vele.

ne idegeskedj! nem tesz jót neked és a babádnak.

figyelj erre, mert most ti vagytok a legfontosabbak!

2013. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Igen, az a legfontosabb most, h. ne idegeskedjek, ugyanis pár napja tudtuk csak meg, hogy ketten vannak! :) Az élet feladja a leckét, de nagyon boldogok vagyunk mindketten, hogy ikrek lesznek! A fellegekben járunk! :) Mióta leültünk beszélgetni, nem volt semmi gond, remélem a férjem is oda fogja tenni magát, mert szükségük van ránk!
2013. ápr. 7. 12:43
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt is beigazolódik, hogy egy mindkét fél részéről nyugodt pár perces beszélgetésnek is nagyobb ereje van ,mint 10 évig tartó veszekedésnek, kiabálásnak.
2013. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babákhoz kérdező! Remélem megoldódott a probléma.:)
2013. ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

gratulálok, nagyon vigyázz rájuk!


azért írtam, hogy ne idegeskedj, mert én elég sokat stresszeltem és kicsit korábban jött a baba..

vigyázz magadra!

2013. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Vigyázzatok magatokra!!!jó egezséget a babáknak!
2013. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a tanácsokat és a kedvességet, csupa pozitív emberke van itt, úgy látom! :) Most mindenkinek adnék egy nagy puszit! :)
2013. ápr. 11. 20:51
 29/30 anonim ***** válasza:
Itt a màsik oldal, mi is szülôk lettümk, az én pàrommis sokat csavarog,,megpròbàltam megbeszélni Vele, de nem hiszem, higy eljutott hizzâ....
2013. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Mi lett veletek végülis? :)
2014. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!