Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 hetes terhes vagyok és úgy...

Kiralylany85 kérdése:

12 hetes terhes vagyok és úgy érzem, a férjemmel egyre rosszabb a kapcsolatunk. Sokat veszekszünk, egyre távolabb kerülök tőle, de nem tudom, mit tegyek így terhesen?

Figyelt kérdés
A babát terveztük, két és fél éve vagyunk együtt, de úgy érzem, magányos vagyok mellette. Időnként másnap délután keveredik haza egy-egy buliból, a családomat és a barátaimat nem szereti, kerüli őket, míg én minden rokonához megyek vele. szinte teljesen külön életet élünk már, mert nincs is kedvem hívni már magammal. Nem kedveskedik és ha ezeket szóvá teszem, nem változik semmi. Mit tegyek? Velem van a baj? Kérdezzetek és válaszolok, nem tudom, mi lesz velünk? A babát nem bánom egy percig sem, ő nem tehet semmiről, de a házasságunk lehet, hogy tévedés volt?

2013. ápr. 1. 00:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem hiszem, hogy ez a nő terhes, sőt, a fejemet ráteszem, hogy nem:D
2013. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a baba születése után lett ilyen a helyzet,elötte mintapasi volt.Próbáltuk helyrehozni a kapcsolatunkat sokszor,de nem sikerült,nem hitte el ha nem változik,otthagyom...akkor lepődött meg mikor összeszedtem a cuccaimat és otthagytam.Akinek még meg se született a gyereke,de ennyire a buli a fontosabb azzal nem maradnék tovább.
2013. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
56%

Engem is érdekelne, hogy mikor kezdett el így viselkedni?

Ha folyamatosan ilyen volt, vagyis nem a terhességed váltotta ki belőle, akkor elég nagy felelőtlenségnek tartom egy ilyen kapcsolatba a babát. Egy gyereknek stabil, boldog családra van szüksége, nem pedig a sűrű veszekedésekre, s a kimaradozó apára.


Terveztétek egyébként a babát?

2013. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Te is változásokon mész keresztül érzékenyebb vagy és könyebben megbántodsz több törödésre vágysz, és ő is nehéz időszakon megy át, hiszen hamarosan óriási felelősség lesz rajta. Most úgy érzi gyorsan pótolnia kell mindent mert később nem lesz rá lehetősége. Ülj le vele beszélgetni és ne ess túlzásokba idővel szépen lenyugszik és minden rendben lesz.
2013. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Kedves 13. az elsp 2 szava a kérdezőnek, hogy "a babát terveztük".

Azt hiszem ez a házasság több pontból is vérzik. Adj ulltimátumot, térjen észhez a nagyfiú, mert kell a buli, de hamár jön a gyerek, akkor pelus is kell és szülő aki éjjel azt kicserélje...sajnos így az apukára nem számíthatsz és akkor minek gyerek és minek egy ilyen apucinak gyerek.

Mond el neki mi az ami bánt, ha nem változtat, akkor neveled majd egyedül gyereket, sajnos.

2013. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ma 13:14 Igen, már látom, hogy írta a kérdező. Köszönöm az észrevételed.:)
2013. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

11!

Miből gondolod?

2013. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, csak te érzed úgy én az elején olyan érzékeny voltam 15 hétig, hogy mindenen bőgtem, azthittem a világ engem akar bántani, és nem mindenki tudja ezt kezelni, föleg a pasik:-))) Elmúlik hidd el. Amúgy ez az oldal azért van hogy tanácsokat adjunk nem azért h gyanúsítgassuk a kérdezőt h nem is kismama!
2013. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mondjuk az én párom nem jár el bulizni sehova... Nálunk én lettem nagyon érzékeny a terhesség miatt amit ő nehezen értett meg , de megértette :-)
2013. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
11-es: Ha nem lennék terhes, szerinted miért írnék ilyet??
2013. ápr. 3. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!