Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha saját szobát...

Tényleg gáz, ha saját szobát akarok házasságban?

Figyelt kérdés
A férjemnek bántó, hogy külön szobát akarok, de én igénylem. Így tudok tévézni, olvasni ő már korán 9kor alszik. És én nem akarok így élni! Viszont nem érti, miért akarok elvonulni. Csak én vagyok ezzel így?
2013. ápr. 1. 12:17
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
34%

Hogy számoltad a két szobát, hogy a férjed a gyerekkel aludjon?

Én a helyedben kimennék a konyhába és olvasnék, vagy eltölteném az időt, ha még aludni nem akarok. De gondolok a férjed dolgozik, fáradt, korán ébred reggel,ezért alszik el hamarabb.

2013. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

ma 12:58

Leírta a kérdező egyik válaszában, hogy átalakítás lenne.

2013. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Dejó, tök aranyosak vagytok! Végülis arra gondoltam, hogy ahol most vagyunk , abból lesz nappali és amit beépítünk, az meg a közös háló. és akkor mindenki örül. Egyébként megpróbáltuk a praktikákat, de sajnos a tudat zavarja, hogy megy a tévé, még ha nem is hallja, meg a fénye.
2013. ápr. 1. 13:01
 24/46 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy a gyerekkel lenne. Eredetileg 3 szobás volt a ház, csak a férjem az egyik szobát átalakította és megszűnt a szoba. Na ezt állítanánk vissza szobának.
2013. ápr. 1. 13:02
 25/46 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom, sőt egy időben kelünk fel. Más a bioritmusunk, ez még nem bűn.
2013. ápr. 1. 13:03
 26/46 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jó ötlet, ha megtudjátok valósítani.

1-2 válaszoló kicsit önző, mert mindkét felet kell nézni, nem csak az egyiket.

Én megértem a férjet is, hogy korán alvó. Viszont akkor én ne Tv-zek, vagy olvassak az ágyba, ha nekem meg az esne épp jól?

Pont ezért jó az a megoldás, amit írt a kérdező, s mindenki boldog lesz:)

2013. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Már két éve 9kor alszom, mert tekintettel vagyok rá. Elég volt.Most épp megtehetjük, hogy átalakítjuk és látom nem mindenki szerint szörnyűség, ha este különtévézünk.

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

2013. ápr. 1. 13:07
 28/46 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként nem értem, hogy miért kell leszavazni azt, aki megérti a kérdezőt, vagy netán aki így is él. Ne legyen már sok leszavazó ennyire besavanyodva. :)
2013. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
73%
Mi is 2 szobásban lakunk, egyikben a gyerek alszik, a másikban én, a férjem meg sokáig néz filmet velem egy szobában a kanapén, fülhallgatóval teszi, elfordítja a laptopot és mindenki jól elvan.
2013. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
47%

Ha már átalakítotok, legyen egy nappali, ne egy külön szoba.

Ott lenne a tévé, számítógép stb.

2013. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!