Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha saját szobát...

Tényleg gáz, ha saját szobát akarok házasságban?

Figyelt kérdés
A férjemnek bántó, hogy külön szobát akarok, de én igénylem. Így tudok tévézni, olvasni ő már korán 9kor alszik. És én nem akarok így élni! Viszont nem érti, miért akarok elvonulni. Csak én vagyok ezzel így?
2013. ápr. 1. 12:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
61%
Mondd el neki, hogy befelé forduló vagy és szükséged van néha egy kis egyedüllétre. Ezt meg kell értenie.
2013. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
23%

Nem olvastam el a többi hozzászóló válaszát, ezért bocs ha már valaki leírta.


Szerintem elég gáz a külön szoba.

De amúgy lehet nekem rossz a felfogásom, de ha 2 szobás lakásotok van, és az egyikben a gyerek alszik, akkor hol akarsz külön szobát? Vagy a gyereket paterolod át az apjához?

2013. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
27%

"hogy az ágyban egyek már lemondtam, tehát kompromisszumképes vagyok"


Ki fogod hízni az új szobát is!

2013. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
18%

14:48 szerintem nem ismeri már a kérdezőt annyira a férje, hogy tudja milyen típus?

Hülye tanácsokat ne adjunk már.


Amúgy kérdező, mikor megszűtettétek a másik szobát akkor nem volt még igényed a külön szobára? Most jött rád csak? Te is érdekes vagy....

2013. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
71%

nekem is kell a külön tér, mi a hálót csak alvásra használjuk, gyakran tévézek este, vagy a férjem, a nappaliban. Meg is őrülnék, ha nem lenne nappali.

Teljesen megértem a problémát. Azt viszont meredeknek tartom, hogy csak te alkalmazkodsz, azaz lefekszel 9-kor, de a férjed nem alkalmazkodik, hogy te tévézhess mondjuk 10-ig.

2013. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Akkor még nem ismertem a férjem, amikor átalakítatta a szobát.

Hogy ki fogom hízni? Igen valószínűleg a 49 kilómmal... :))

2013. ápr. 1. 18:54
 37/46 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint a férjed. Fél tíznél tovább nem tudok fent maradni, viszont öt órakkor meg mindig felkelek. Ha fél hatig alszom, már rosszul esik.


Szeritnem egyáltalán nem gáz. Engem zavarna a TV, a fény. Gondolom azért mellette aludnál, csak TV-zni mennél át a másik szobába. Nem gáz, ennyit el lehet fogadni. Vagy a férjed tegyen a kedvedre.

2013. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk az alvással kapcsolatos dolgokból voltak problémák.

Ő melegben, csendben alszik, horkol és azonnal alszik, ahogy a feje párnát ér.


Én jégveremben tudok csak aludni, felszínesen alszom, nehéz az elalvás, a tévének muszáj mennie.


Melegben fulladok (nyáron rám van fordítva a ventillátor és vizes pólóban alszom), gyerekkorom óta rossz alvó vagyok, bármilyen neszre azonnal éber vagyok, a horkolástól már zombi voltam.


Ő télen megfagy nyitott ablaknál (0-5 fok van a hálóban), zavarja a tévé fénye, illetve leraboltam róla a takarót, keresztbe feküdtem rajta.


Egy szóval baromira nem tudtunk aludni egymástól, évekig zombi fejjel jártunk dolgozni, a fáradtságtól irritábilisak voltunk és minden apróságon összekaptunk.


Lett külön szoba, mindketten kipihentek vagyunk, opcionálisan átlátogatunk egymáshoz. Éppen, hogy jobb lett a házasságunk. Ha már alszunk, úgysem tudunk magunkról, úgyhogy teljesen mindegy, hogy van-e ott valaki. A szobák se fixek, ki hol alszik el, a másik vagy marad, vagy átmegy a másik szobába.

2013. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Na igen, a horkolás...az sem semmi. :)
2013. ápr. 1. 21:20
 40/46 anonim ***** válasza:
55%

ma 21:13


Na igen, egy ilyen esetben is mit tud tenni az ember. Attól még nem rossz egy házasság, hogy teljesen mások az igényei.

Főleg, ha még az is ott van, hogy ki milyen hőmérsékletben szeret aludni, nyitott-zárt ablak,horkolás stb 6millió tényező. Külön szobába alvással megszűnik a probléma.

Nem ezen fog múlni egy házasság, s azért vagyunk emberek, hogy megoldást találjunk rá.

2013. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!