Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják ránk erőltetni...

Miért akarják ránk erőltetni a hagyományaikat?

Figyelt kérdés

Harminchoz közeli pár vagyunk,egy éve élünk együtt.

A problémám nem szokatlan,annál idegesítőbb:anyós.

Ünnepekre ugye meglátogatjuk,olyankor van idő.

Karácsony,húsvét.

Próbáljuk kialakítani a saját szokásainkat,kettesben kitalált húsvéti menü,kettesben feldíszitett lakás,egyéb szokások.

Erre ő mindent megpróbál keresztbehúzni,ott vagyunk fél napot,felpakolna általam nem szeretett kajával,hozzáfűzi,hogy nehogy főzzek,majd ő ad,hogy legyen a megszokott hagyományos menü a kisfiának,én úgyse tudom...

Párom nem volt jelen.

Hazamentünk,kiborogattam mindent,nem azért sütöttem főztem,hogy anyós kajáját együk,nem is szeretem.

Csináltam én olyat amit mindketten szeretünk.

Nem tipikus húsvéti,de finom,sosem volt panasz a főztömre.

Karácsonykor hasonló volt,voltak nálunk,ami létezett megkritizálta,és egész nap azt hallgattuk,hogy szerinte azt hogy kell(nem sok hiányzott hogy kidobjam a lakásunkból,többet nem hívom)

Miért nem lehet hagyni hogy a fiatal pár a saját dolgait kialakítsa?

Szerintetek?



2013. ápr. 2. 14:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

Összevissza irkálsz már mindenféle hülyeséget, nem is arról, amiről szó van.

Mostmár nyugodtan beismerheted, hogy csatát vesztettél, itt is meg ott is.

Legközelebb gondolkodj, mielőtt cselekszel.

2013. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Nem értem mire irod ezt utolsó.


Arra reagáltam amit írtak,talán tanulj meg olvasni.

2013. ápr. 3. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!