Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hagynátok hogy a szüleitek...

Ti hagynátok hogy a szüleitek nézzék a facebook-otokat?

Figyelt kérdés

Nekem megnézték, nagyon rosszul esett, hogy a "dolgaimban turkáltak"

14/l



2013. febr. 22. 19:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Egyfelől kell a magánszféra, másfelől, a mai tiniket elnézve én is kísértésbe esnék.

Eszméletlen milyen buták tudnak lenni. Szép szóval ki lehet csalni tőlük minden lényeges infót, a képeikből majdhogynem a teljes környéket fel lehet térképezni. A vetkőzős képeikről meg nem is akarok tudni és beszélni sem.


És sajnos a tinikorban a csordaszellem erősebb mint a szülői szó, így ha társaid letolt gatyában pózolnak ,akkor valószínű, hogy te is fogsz.


23/L

2013. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Én egyszerűen nem engedem meg nekik. maguktól nem nézik meg szerencsére. Amúgy nincs semmi titkolni valóm sem, csak nem szeretném ha beleolvasnának a privát üzijeimbe.
2013. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Ezt úgy érted,hogy néha megnézik a falad vagy úgy hogy belépnek a nevedben?

Az előbbi teljesen elfogadható, az utóbbi bizonyos keretek közt még törvénysértő is.

Én önként bármit megmutatok a szüleimnek ezért nem tesznek ilyet, de ha előfordulna nekem sem esne jól.

17/l

2013. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Belelépnek, és szinte ötös tanuló vagyok és anyámnak is van faceja és látja a képeimet, és nincsen semmi olyan
2013. febr. 22. 19:49
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs mit titkolni akkor mindegy megnézik vagy sem. Sajnos sokszor okot ad rá a gyerek hogy a szülő kutakodjon akkor megértem,de ha megvan a bizalom akkor nem kéne!
2013. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nincsen titkolni valóm, de nem esik jól
2013. febr. 22. 19:52
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerencsére nem áll fent a veszélye, nem használnak számítógépet a szüleim. F

Kérdező, ha nem szeretnéd, hogy belépjenek, változtass jelszót, de ne jegyeztesd meg a böngészővel, mindig írd be. A képekre meg beállíthatod, hogy ne lássák a szüleid.

2013. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Azt se tudják mi az a fészbukk, a gépet meg bekapcsolni se tudják. De ha tudnák, felőlem bármikor megnézhetnék, valamiért engem ez hidegen hagy. 17/F
2013. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem szoktam megjegyeztetni a jelszót, csak zsarolással hogy mutassam meg. :/
2013. febr. 22. 19:54
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha is titkolni fogsz valamit, az emiatt lesz. Nem normálisak.
2013. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!