Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs magánéletem, de szinte...

Nincs magánéletem, de szinte lehetetlen, hogy bármit tehessek ez ellen. Hogy bírjam ki a hátralévő itthon töltött éveket?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, anyám egyedül nevel az öcsémmel, aki éppen most kamaszodik, és közös szobánk van vele. A házunk elég kicsi, nincs szoba, amit kinevethetnénk a sajátomnak. Eljutottam arra a szintre, hogy úgy érzem, rohadtul nincs magánéletem, és nagyon idegesítő. Anyám ki-be járkál a szobámba... elnézést, az én és az öcsém szobájába, hogy jöhet-e FaceBook-ozni, de óránként, napi szinten, drága öcsém meg akármikor jöhet-mehet úgyszintén, nem tudok sem magánbeszélgetést folytatni a barátaimmal, ismerősökkel anélkül, hogy bele ne nézne, vagy meg ne kérdezné, hogy kivel beszélek, chatelek, de anyám ugyanígy, vagy akár ha meg akarok nézni egy filmet, azt is késő estére szoktam halasztani hétvégente, amikor öcsém már annyira nem aktív XD És most nem arra gondolok magánélet alatt, hogy nem maszturbálhatok akármikor (na persze az természetes, mármint ez is egy szükséglet, gyakorlás, stb., de nem ezen pörög az agyam naphosszat), hanem arra, hogy egyáltalán nem tudok egyedül lenni, ha arra volna szükségem, mert tuti, hogy bezavar kettejük közül valaki. Felüdülésként élem meg, ha valamelyikük, vagy netán egyikük sincs itthon, mert végre üres a ház, egyedül lehetek például a gondolataimmal, meg ilyesmi, zenét is csak akkor tudok valamivel nagyobb hangerővel hallgatni, ha egyedül vagyok itthon, meg miegymás... Nagyon szeretnék külön költözni, de ahogy áll a szénám anyagilag, erre még egy jó darabig nem kerül sor, meg aztán ugye még nem vagyok 18, és addig is marad a közös szoba öcsémmel, ami egyben egyfajta átjáróház, mert mindig mindenki akkor jön-megy, amikor akar, anyám esetében akkor is pakolászik a szobában, ha nem kértem, nem akarom, hiába is mondom, hogy nem kell, menjen ki. Szóval... Akik hasonló helyzetben vannak, de akár mindenki más is: hogy bírjam ki a hátralévő itthon töltött éveket? Lehet, hogy hülye kérdés, de valami javaslatot, vagy egyebet (a negatív jelzőktől kíméljetek, nincs rá szükségem) szívesen fogadok :)

#idegesítő #nincs magánéletem #átjáróház a szobám #közös szoba öcsémmel
2013. ápr. 4. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne hidd azt ,hogy evvel egyedül vagy.. Nem mondom azt ,hogy rosszabb az itteni helyzet ,de itt is alakulnak a dolgok... Én is egy szobában vagyok a testvéremmel ,17 évesek vagyunk ( ikrek) Nem lenne nagy probléma ebből , ha nem lenne a testvérem egy semmirekellő kocka. Mikor hazaér egyből bekapcsolja a gépét és a fél világot odacsődíti skype-on ,azaz nem csak ,hogy a testvérem van egész nap itthon a gép előtt , de még az az 5-6 ember is minden mozzanatomat hallja. És nem is ha ez még nem elég ,nem csak olyanokkal akiket ismerek ,hanem akiket büdös életbe nem láttam és nem is beszéltem velük , szerencsésnek érezhetem magam ,ha nincsenek kihangosítva 2.1 re. És ha nincsenek kihangosítva akkor a füles szigetelése miatt nem hallja a hangját és torka szakadtából üvölt. Hétfőtől vasárnapig ez megy.. Mikor tehetem lelécelek itthonról ,de nem segít... Akár hányszor elmondom ezt neki ,vagy kb észre sem veszi.És eléggé bosszantanak azok a kérdések mikor osztálytársam vagy ismerősöm felteszi azt a kérdést nekem " Mit néztél te ,hogy testvéred annyira pingelt?" vagy olyan kérdéseket amire semmi köze nem lenne.. Ha a netkábelt kihúzom ,hogy csönd legyen akkor a 2.1 et bosszúból maxon túráztatja és másnap megint én vagyok a szemétláda ,hogy nem vehetett részt a LoL-ozásban...Na ettől lehet rosszabb? Ja és hétvégén nagyon sokáig fenn van örömömre mikor mennék aludni , akk is ordítozást kell hallgatnom...Na szerinted? Mi erről a véleményed?
2013. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, a testvéred enyhén szólva függő, szülők nem foglalkoznak vele?
2013. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy foglalkoznak vele :S Max mikor már a 100nm es ház másik végéből hallani ,hogy ordít ,max akkor rászólnak.. És ha netán én ordítozok vele ,hogy vegyen vissza ,akkor még én vagyok a szemét.. :S (miközben írom ezt a posztot a laptopomról ,most is nyomatja ezerrel...)
2013. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szinte ugyanolyan helyétetbe vagyok mint te csak még van 1 öcsém aki nagyon kiváncsi egy 15 perces videot nemtudtam megnézni anélkül, hogy belene azonos anyám ,hogy pakoljam be a mosogatot vagy valami . Nyáron mikkor volt sátor akkor mindik kimentem kint aludtam afilmeztem
2015. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!