Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihűlt kapcsolat rendezése?

Kihűlt kapcsolat rendezése?

Figyelt kérdés
Régóta bánt már engemet ez a dolog. A párommal 8 éve vagyunk együtt, van egy 4 és egy 2 éves gyerekünk. Az első gyerek születése óta én be vagyok zárva a lakásba, értsétek úgy, hogy gyerekekkel sokfelé megyek, de egyedül jó ha fél évente egyszer. Egyszerűen nem jutok el gyakrabban, nagyszülők messze vannak, párom fél 10-től 7-ig dolgozik, fürdetésre ér haza. Miután fürdetünk, még főzök, mosogatok, 11-re végzek, akkor meg bámulunk ki a fejünkből, netezünk mindketten. És ez így megy lassan 2 éve. Mostanra teljesen eltávolodtam tőle. Tavaly ilyenkor még vágytam az érintésére, egy közös mozira, bármire, el is mentünk fél éve moziba, de nem tudtunk beszélgetni az odafelé vezető úton, nyomasztó volt... Itthon csak a családról beszélgetünk, semmi másról. És az a baj, hogy ez belátható időn belül nem lesz jobb, bébiszitterre nincs pénzünk, segítségünk sose lesz több, kettesben esélyünk sincs programozni. A gyerekeink pedig iszonyú elevenek, édesek, okosak, de pörögnek ezerrel, szóval bárhova megyünk közösen, egyikünk egyikkel, másikunk másikkal van, jóformán szólni sem tudunk egymáshoz, csak ilyesmit "hol a víz?" "hoztál törlőkendőt?" "találkozunk a kijáratnál" stb. Ugyan mit tehetnék? Mire a kicsik nagyobbak lesznek, addigra végérvényesen eltávolodunk a párommal. :((

2013. ápr. 9. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs benne hajlandóság, akkor a fejedre is állhatsz. Nem tudunk olyan tanácsot adni neked, amivel rendeződne minden, hiszem a férjed nem partner ebben.
2013. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem ertem en dolgozom 4 gyerekunk van es imadom a ferjem.

A gyerekek nalunk mar 19 kor sajat szobajukban vannak.

Az este a mienk.Babysittert evente 2x fizetunk.

Van olyan gyerekeket letessszuk kozossen es kioltozunk gyertyafenyes vacsora otthon halk zene tancolunk beszelgetunk es szexelunk nem kell hozza penz csak akarat.

A tv soha nem nezzuk a netet kikapcsoljuk ha a mi estenk van.Evek ota igy elunk.

Hetente egy napot nevezz ki a ti kozos esteteknek akkor a gyerekeket tedd le korabban es vacsorazzatok tancoljatok beszelgessetek masszirozzatok egymast.

Kulonben a gyerekek lefekvese nyugodtan lehet este 19 ora vacsoraztatod oket korabban.Szervezes kerdese a dolog.

2013. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
jézusom de ismerős :(( és már én is kezdek belebolondulni
2014. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!