Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök!

Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Keresztanyám, és nagyanyám sokat vannak itt. Nekem fél éve megy a hasam (valószínűleg bélgyulladás), de mindketten azzal cseszegetnek, hogy egyek, mert azért megy a hasam, mert nem eszek. (fuck logic) Az orvos nem tud mit mondani, most mégis kihívatták már másodszorra (miközben keresztanyám fejhangon visított, hogy "MENTŐŐŐT MENTŐŐŐT"), de a doki úgyse fog most ránézésre megmondani semmit. A lényeg: Nagyon elegem van a családomból, ahelyett, hogy támogatnának, vagy legalább passzívan átnéznének rajtam, még belém rúgnak (átvitt értelemben), le vagyok b*szva, hogy nem járok suliba (folyamatos hasmenéssel hogy menjek?), hogy úgy nézek ki, mint a halál (ezt nem minősítem), meg hogy felállni sincs erőm (hiába állok a szemük előtt). Meg ugye a képembe tolják a kanalat/villát, hogy "egyé'". Hogy a francba kell megszabadulni az ilyen rokonoktól? Nem bírom ki ezt az egy évet, amíg elköltözhetek, születésem óta ilyen cigány módra viselkednek.

17/L


2013. ápr. 10. 13:27
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Nem oké, túl sok. :/
2013. ápr. 10. 20:08
 32/33 anonim ***** válasza:

Sok a francokat és te is nagyon jól tudod.

Másrészről a kivizsgálásokon észrevették volna.


Én elég sok anorexiással beszéltem már, képtelenek letagadni.

Örülj neki inkább, hogy semmi gáz ezen a téren. És ha úgy érzed baj van a megítéléseddel súlyügyben, akkor keress fel egy pszichiátert. Nem csak elmebetegeket kezelnek. Éppen még a családi problémáidban is tud segíteni.


Ja, és ingyen is van.

2013. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mennyit hiányzol suliból? Ofőnek még nem tűnt fel?
2013. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!