Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök!

Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Keresztanyám, és nagyanyám sokat vannak itt. Nekem fél éve megy a hasam (valószínűleg bélgyulladás), de mindketten azzal cseszegetnek, hogy egyek, mert azért megy a hasam, mert nem eszek. (fuck logic) Az orvos nem tud mit mondani, most mégis kihívatták már másodszorra (miközben keresztanyám fejhangon visított, hogy "MENTŐŐŐT MENTŐŐŐT"), de a doki úgyse fog most ránézésre megmondani semmit. A lényeg: Nagyon elegem van a családomból, ahelyett, hogy támogatnának, vagy legalább passzívan átnéznének rajtam, még belém rúgnak (átvitt értelemben), le vagyok b*szva, hogy nem járok suliba (folyamatos hasmenéssel hogy menjek?), hogy úgy nézek ki, mint a halál (ezt nem minősítem), meg hogy felállni sincs erőm (hiába állok a szemük előtt). Meg ugye a képembe tolják a kanalat/villát, hogy "egyé'". Hogy a francba kell megszabadulni az ilyen rokonoktól? Nem bírom ki ezt az egy évet, amíg elköltözhetek, születésem óta ilyen cigány módra viselkednek.

17/L


2013. ápr. 10. 13:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Kerj a haziorvosodtol beutalot gasztroenterologiara. Valoszinuleg crohn vagy colitis ulcerosa. Ez lesz meg vagy egy honap, mire kiderul valami. Addig ne egyel meg semmit, amiben tej, vagy tejtermek van, pl. fozelek, vagy rostos, zoldsegbol max. krumplit meg repat, gyumolcsbol csak banant, almat, semmi szensavas udito, alkohol, csak viz. Husbol sovany, parolt vagy fott, fuszereket is iktatsd ki. Tudom nehez, hasonlo bajom van, en is megkaptam parszor olyanoktol, akiktol a legkevesbe vartam. Ha nekik semmi bajuk nincs, sosem fogjak megerteni, milyen, ha beteg az ember. Eveken keresztul csesztettek, amiert vekony vagyok, pedig en mindent megtettem, hogy hizzak, de egy deka sem ment fel. Ne foglalkozz veluk, csak azzal, hogy minel elobb elkezdjenek kezelni, annal elobb jobban leszel, es akkor majd nem kell ezt hallgatnod.
2013. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Hiába vizsgáltatom ki magam, ha nem találnak az orvosok semmit.

9es: Az a baj, hogy cseszegetnek. Hogy görcsöl a hasam, meg megy, egyedül akarok lenni, ők mégis itt ordítanak a fejem fölött, mint a sakál bakker, hogy milyen szarul nézek ki, meg miért fekszek, meg miért nincs nyitva az ablak (ha nyitva van, akkor miért nincs becsukva). Hogy egészségtelen, hogy háziállatot tartok, meg hogy megdöglök, mint a kutyám (ilyen szavakkal). Tejet akarnak velem itatni, meg egyek tejberizst, mert az majd jót tesz...

2013. ápr. 10. 15:13
 13/33 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokon voltál?
2013. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Ja és nem az a bajom, hogy fogyok, ennek természetesen örülök. A baj az, hogy cseszegetnek ezzel. Hányni tudnék már az "evés" szótól is.
2013. ápr. 10. 15:15
 15/33 A kérdező kommentje:
Labor volt, és széklettenyésztés.
2013. ápr. 10. 15:16
 16/33 anonim ***** válasza:
Eszel egyáltalán valamit?! Rokonaid nem normálisak, ha ilyeneket beszélnek! De te se vagy százas, ha semmit nem eszel...
2013. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Amúgy, hogy jön ide az ablak meg a háziállat?
2013. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Minek egyek, ha fosok? Igen, eszek, de hiába.
2013. ápr. 10. 15:20
 19/33 anonim ***** válasza:
Ha nem hoztak eredményt a vizsgálatok, tovább kell menni, több kivizsgálás kell. Olyan nincs, hogy minden ok nélkül ilyen baja legyen valakinek ilyen hosszú ideig. Ha pedig továbbra sincs eredmény, akkor meg lelki okai lehetnek és akkor másfajta segítő kell, mondjuk egy pszichológus.
2013. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Labor és széklettenyésztés édes kevés.

Nem arról van szó, hogy az orvosok nem tudják, hogy mi a bajod, hanem arról, hogy ki sem lettél vizsgálva.

Ezeken a vizsgálatokon kívül még szükség van hasi ultrahangra és szükség esetén végbél/vastagbél tükrözésre.

Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót gasztroenterológiára, ahol tisztességesen kivizsgálnak.

2013. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!