Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök!

Mit csináljak? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Keresztanyám, és nagyanyám sokat vannak itt. Nekem fél éve megy a hasam (valószínűleg bélgyulladás), de mindketten azzal cseszegetnek, hogy egyek, mert azért megy a hasam, mert nem eszek. (fuck logic) Az orvos nem tud mit mondani, most mégis kihívatták már másodszorra (miközben keresztanyám fejhangon visított, hogy "MENTŐŐŐT MENTŐŐŐT"), de a doki úgyse fog most ránézésre megmondani semmit. A lényeg: Nagyon elegem van a családomból, ahelyett, hogy támogatnának, vagy legalább passzívan átnéznének rajtam, még belém rúgnak (átvitt értelemben), le vagyok b*szva, hogy nem járok suliba (folyamatos hasmenéssel hogy menjek?), hogy úgy nézek ki, mint a halál (ezt nem minősítem), meg hogy felállni sincs erőm (hiába állok a szemük előtt). Meg ugye a képembe tolják a kanalat/villát, hogy "egyé'". Hogy a francba kell megszabadulni az ilyen rokonoktól? Nem bírom ki ezt az egy évet, amíg elköltözhetek, születésem óta ilyen cigány módra viselkednek.

17/L


2013. ápr. 10. 13:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
20-nak igaza van! Amúgy meg, ha nem eszel, nem fosol de élni se fogsz nem sokára...
2013. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ilyen családban nem is akarok élni.
2013. ápr. 10. 15:29
 23/33 anonim ***** válasza:
Na jó, szerintem itt nem a hasmenés a legnagyobb probléma...
2013. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Szerintem sem.
2013. ápr. 10. 15:40
 25/33 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad, de alaposan és egy pszichológusig meg sem állj.

Egyébként szerintem nem is zavar igazán a hasmenés, hisz te írtad,hogy legalább fogysz. Simán lehet mentális eredetű is, tekintve,hogy anorexiás is vagy.

Mindegy, alapos kivizsgálás kell neked és néhány jó orvos aki helyrerak testileg, lelkileg.

2013. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Fogyni hasmenés nélkül is tudok. Hogyne zavarna, amikor nem tudok elmenni sehova se, mert ki tudja mikor jön rám?
2013. ápr. 10. 15:53
 27/33 anonim ***** válasza:

Fél éve szenvedsz és még nem jutott eszébe az orvosnak, hogy befektessen kórházba egy több napos kivizsgálásra??? Ezt nem nagyon hiszem, főleg úgy, hogy sokat vagy emiatt otthon!!!! Gasztroenterológusnál voltál?

Tényleg nem hiszel el, ne haragudj, hogy a szüleidnek sem tűnt fel, hogy nem vizsgáltak meg rendesen.

Nem lehet, hogy anorexiás vagy és ezért aggódik a családod?

2013. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ez minden csak nem anorexia.


Nem tudom ki látott már anorexiást, de az anorexiásokat nem érdekli, hogy ők fosás nélkül is fogynak, mindent elkövetnek és a legdurvább dolgokat képzeljétek el.


Szóval kérdező te nem anorexiás vagy, csak stresszes, amit ezzel vezetsz le. Ami neked baromi jó hír, mert az anorexiából kilábalni rohadt nehéz és tökéletesen egészségesnek lenni utána, nem hiszem.


Keress fel egy belgyógyász szakorvost, esetleg bel ambulanciát, mert éppen ezt a hasmenést elég sok dolog okozhatja. Egy sima labor vagy tenyésztés nem is feltétlenül mutatja. Éppen colitises is lehetsz, ami kezeletlenül megint nagyon nem játék. És stressz okozhat colitist.

2013. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
177 magas vagyok, 48-50 kg, szerintem gusztustalanul kövér vagyok, és fogyózok. Mi ez, ha nem anorexia? Mint írtam, a fosásban nem az zavar, hogy fogyok, hanem hogy emiatt nem tudok egy tetves boltba se menni, mert kiszámíthatatlan, hogy mikor jön rám...
2013. ápr. 10. 19:49
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha anorexiás lennél, akkor nem lennél tudatában annak, hogy te tulajdonképp sovány vagy. Nagyon is tisztában vagy vele, hogy ez a súly nem oké.
2013. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!