Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kirántotta a zsebéből...

A férjem kirántotta a zsebéből a pénzét, és elhagyott 200 eurót. Hogy lehet ezt a kárt ép ésszel megemészteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok. Kétségbe vagyok esve. Bántó hozzászólások kíméljenek.

2013. ápr. 13. 16:54
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
70%

Kioktató okoskodás helyett én csak annyit tudok mondani, hogy sajnos mindenki hibázik, hibázhat.

Talán annyi, hogy annak az egy dolognak kell "örülni", hogy ennél nagyobb kár nem ért Benneteket.

Más észrevételem nincs. Az ilyen "tanulópénz" meg "máskor jobban vigyázni" stb, ezek elég bántóak és nem viszik előrébb az embert.

Sajnos az az ember is hibázhat, aki már korábban hibázott és bármennyire is körültekintő vagy óvatos legyen, akkor is hibázhat. Senki sem csesz ki magával direkt. Én sajnálom a párodat, nem lennék a helyében, hogy mennyire bánthatja őt ez a dolog. Egy a lényeg: tényleg ne vágjátok a fejéhez, mert attól a pénz nem lesz meg, csak neki lesz mégjobban lelkifurdalása.

2013. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
9-es: Nem beszélek össze-vissza, te nem vagy képes sem szövete értelmezni, sem a másik érzelmeit figyelmbe venni. MEGKÉRTEM mindnekit, hogy KÍMÉLJEN meg az bántó hozzászólásaitól, van elég bajom így is. Ez neked is szól. A pénz a zsebében volt, a pénztárcájában.
2013. ápr. 13. 17:12
 13/50 anonim ***** válasza:
89%
Minket épItési hiba miatt 2 és fél millóra büntettek, kifizettük és el is felejtettem, mert egyszerűen semmi értelme rágódni rajta és idegeskedni.
2013. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
63%

Ezt tanuló pénznek kell felfogni és keresni kell megoldást ennek pótlásra, plusz munka, maszek meló, ha ennyire fontos a pénz.

Én is jártam már hasonlóan volt a zsebemben 100 ezer Ft még 3 éve. Az akkor egy havi fizetésemnél több volt egy picivel.

Azt a pénzt 10 hónapig gyűjtöttem durván, na a lényeg az volt hogy én is bevásárolni mentem volna, ugye megvolt beszélve a barátnőmmel hogy felújítjuk a nappalit, és pont akkor mentem el néhány alap anyagért, parketta darabokért mentem, mert amit kaptunk kevés volt, akkor néhány bútorlapért, meg ugye akkor bizniszeltem egyik ismerősömtől 2 nagy hangfalat erősítővel ami a házimozink lett volna, plusz egy heverő is be volt kalkulálva a dologba amit 5 ezerét hozhattam el egy netes aukció után.

Na ez üzemanyaggal együtt lett volna 87 ezer mindennel együtt azt a plusz pénzt még magamnál tartottam mert ha kell még egy plusz valami akkor legyen mihez nyúlni, vagy ha egy haverom vitt fel engem a furgonjával, azt a pénzt a pénztárcámba tartottam egy külön kis részen.

Amikor elmentünk a heverőért még megvolt meg ki is tudtam fizetni, viszont a pénzt a farzsebembe tettem vissza, és amikor útközbe megálltunk kajálni tankolni akkor épp wc-re mentem mikor kiránthattam a pénzt amikor csak egy 10 est akartam előhúzni, véletlen nem a farzsebembe ment vissza hanem feljebb nyúltam, mert siettem és bele a nadrágomba, amikor beszálltam akkor szerintem a lábszáramnál csúszhatott ki és szerintem egy ember aki mögöttünk lehetett gyors meglátta felszedte és elviharzott. Amikor észrevette még csak 2 saroknyira voltunk, gyorsan visszamentünk, de a pénzemből semmi sem maradt az egyik kútkezelő látta hogy a szél elfújt egy csomó pénzt és egy tag szedte össze, ő akkor nem tudta hogy az enyém így nem szólt neki, de nem minden pénz szóródott el kb 5 ezer forintot ő is felszedett amit oda is adott mert azt a kintlévő olajoskannák közt találta. 80 ezer forintnyi veszteségem volt így és csak a heverő meg a benzin lett megvéve kb potyára. Szerencsére kitudtuk pótolni mert megvoltak már rendelve a dolgok meg anyámék is adtak kölcsön, de utána amit melóztam hogy visszatudjam fizetni a kölcsönt plusz behozni azt a pénzt amit a kaják helyett költöttünk kb vért izzadtam, a nappalival nem haladtunk csak minden odavolt támasztva mert hétvégén nem nappali újítás hanem szépen maszekolás túl órázás volt. kb 1 hónapig csináltam így.

2013. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

11: Köszönöm. A te hozzászólásod volt az egyik legkiválóbb, és legmegnyugtatóbb, amit ebben a pocsék helyzetben kaphattam. Gyerekkorban mélységes nyomorban éltünk, a szociban. Talán ezért van az, hogy engem semmi más nem tud ennyire kiborítani, mint a pénz-dolog vagy ha kár ér. Én ilyen vagyok.

Köszönöm még egyszer.

2013. ápr. 13. 17:15
 16/50 anonim ***** válasza:
78%
Én apukám már többször hagyott el pénzt, illetve a táskáját. Volt, mikor az egész fizetése benne volt. Sajnos ez van, nem tudsz már úgysem mit tenni.
2013. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2013. ápr. 13. 17:23
 18/50 anonim ***** válasza:
79%
Anyósom tavaly 200.000-et hagyott el, pont felújítottak, és elment levenni a pénzt a bankban levő automatához, de ha már nem ért vele, a fene tudja, hol hagyta el. Minden csak viszonyítás kérdése. Gondolj bele, ha valami tragédia történt volna veletek, inkább azt kívántad volna, hogy veszne inkább 200 euró. Gondolj bele!
2013. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
68%
Azaz haza már nem ért vele.
2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
61%
Ne bántsd miatta, bárkivel előfordulhat, még veled is..
2013. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!