Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kirántotta a zsebéből...

A férjem kirántotta a zsebéből a pénzét, és elhagyott 200 eurót. Hogy lehet ezt a kárt ép ésszel megemészteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok. Kétségbe vagyok esve. Bántó hozzászólások kíméljenek.

2013. ápr. 13. 16:54
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
43%
200 euró? Az kb 1 heti fizetésem, gondolom a férjedé sem sokkal rosszabb, ha eurót hagyott el és nem forintot. Majd újra megkeresi, ezen már kár problémázni.
2013. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
94%

Én a fordított helyzetben voltam. Még tavaly karácsony előtt este 10 után munkából hazafelé menet úgy döntöttem egy kicsit bátor leszek és keresztül vágok a kivilágítatlan parkon hogy minél előbb hazaérjek. Siettem, de még így is sikerült egy nem odaillő dolgot találnom. Találtam egy sima Sainsburys vastag textil szatyrot amiben egy finom minőségű bontatlan, díszdobozos ital volt. Nem is néztem meg jobban, csak felkaptam a szatyrot, a táskámba gyömöszöltem és siettem haza. Otthon odaadtam a páromnak hogy "nézd..találtam egy drága piát, ha finom igyunk egy kortyot.." A párom 5 percre rá odajött hozzám, és megkérdezte hol találtam a szatyrot. Elmondta hogy nem csak a pia volt benne. Volt benne egy egy lakásvásárlási szerződés, és 10.000 font ami a bizonylat szerint foglaló volt. Ekkor jöttünk rá, hogy az illető eladta a lakását és a foglalót amit kapott elhagyta..

10 ezer font iszonyú sok pénz.. Főleg karácsony előtt. Én kis gonosz meg akartam tartani.. Persze csak fél óráig, mert utána azon agyaltunk mi van ha családos ember?? Mi van ha pont ez a pénz kell ahhoz hogy új lakást vegyenek??

Másnap a szerződési papír segítségével megtaláltuk a boldog pénztulajdonost.. Még a piát is visszaadtuk..

De végül is így is jól jártunk, mert a pasas 1000 fontot átadott nekünk jutalom pénznek...

Szóval gondolj arra hogy van aki ennél sokkal de sokkal többet hagyott el..

2013. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
72%

Hát, még mindig jobb, mintha az életét hagyta volna el.


Az enyém meghalt, 550 euró tűnt el a holttest zsebéből, mire hazaszállították. És én erre mit mondjak? Nem elég, hogy meghalt, még meg is lopták valahol. Vajon ki? A mentősök? A reptéri dolgozók? A halottkém? A vámosok?

2013. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
75%

Miért van mindenki lepontozva??

Tök normális válaszok születtek!


Én is azt gondolom, hogy ennél rosszabb soha ne történjen az életben! Persze, hogy bosszantó, szerintem (sajnos) mindenkivel történt már valami hasonló. Anyukámnak a táskáját lopták el egyszer. Éppen sok pénz volt benne, mert fontos dolgot ment intézni. Butaság volt az autóban hagynia a táskáját, de ez akkoriban még sajnos szokás volt. Előtte is sokszor tette, és sosem történt semmi, csak pont akkor, mikor tényleg sok pénz volt nála... Van ilyen sajnos.

Egy hiba az ennyi, és nem több: hiba. Minden emberrel bármikor megeshet. Bosszantó, szomorú, de túl kell lépni rajta. Hidd el, biztosan ostorozza magát eléggé, nincs szükség rá, hogy te is kiborulj még hozzá.

2013. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
82%
Nemrég majdnem a férjemet veszítettem el egy balesetben egy részeg sofőr miatt. Na, azt nem lehetett volna ép ésszel megemészteni. Bármilyen anyagi kárt igen.
2013. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
62%

Én múlt héten 9000 Ft-al jártam így. A legrosszabb, hogy nagyon sokáig gyűjtögettem uszoda bérletre, mert nyáron indulok az IM-en. Rettentő mód megviselt, pedig sokaknak ez az összeg talán nevetséges, és naponta a többszörösét költik el. És én is pont ezért: "Gyerekkorban mélységes nyomorban éltünk,..."

Mi is.

És nem azért mert pénzéhes lennék, de tudom milyen amikor még a penészes kenyérnek is örülni kell.

Az hogy tanulópénz az hüly..-ség, mert ennek hallatán én még rosszabbul érzem magam.


Valahogy fogd fel úgy hogy sajnos nem tudod visszafordítani az időt, és nem lesz jobb ha túl sokat rágódsz rajta.

Tudom nem könnyű.

2013. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
54%

"200 euró? Az kb 1 heti fizetésem, gondolom a férjedé sem sokkal rosszabb, ha eurót hagyott el és nem forintot."


Szerinted ha a kérdezőnek ez 1 heti fizetése lenne akkor írt volna ide?


Kedves kérdező!

Ne foglalkozz az ilyen hozzászólókkal!

2013. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
37%

Nekem forditva van. folyton találok pénzt. Na de mennyit? 200 meg 500 Ft-okat. Örülök neki de a devizahitelemen nem segit. Multkor még a lottón is nyertem. Kettes. 1380 Ft.


A legnagyobb poén hogy amikor a lakásomat vettem és a zsebemben volt 8 millió Ft akkor meg találtam 80 000 Ft-ot, de nem tudtam értékelni mert le tudtam alkudni 2 milliót s az megmaradt.

Most bezzeg mikor nincs pénzem százforintokat találok. Meg tegnap is találtam az utcán egy 5 Ft-ost...

2013. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, több választ nem kérek.
2013. ápr. 13. 18:55
 30/50 anonim ***** válasza:
33%
28-as, szerintem lottózz rendszeresen és mindegyikkel (5ös 6os kenó stb) jó "karmád" lehet :)))
2013. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!