Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kirántotta a zsebéből...

A férjem kirántotta a zsebéből a pénzét, és elhagyott 200 eurót. Hogy lehet ezt a kárt ép ésszel megemészteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok. Kétségbe vagyok esve. Bántó hozzászólások kíméljenek.

2013. ápr. 13. 16:54
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés nem a kérdező tulajdona.

alapszabály.

javaslom a hasznos válaszokat pontozzuk fel s akkor mindegy lesz hogy egy ilyen beteg elme lepontozza a kérdésre adott hasznos választ - ami nem csak neki szol hanem mindenkinek akinek hasonló gondja van s olvassa - pusztán azért mert az akarata ellen van.

max nem lesz 100% az értékelés csak 90-95%

2013. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen a kérdező mentalitása, csodálom hogy van pasi, aki ezt kibírja. Bár lehet nem sokáig.
2013. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy tanács! Ha nem akarsz több választ kapni a kérdésedre, akkor töröld ki.

Saját kérdéseid menü, s a kérdésednél van egy X jel!

2013. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ne haragudj, de normális vagy??

Kiírtál egy kérdést, majd utasítasz mindenkit, hogy ne válaszoljanak, és - minden mástól függetlenül - lepontozod, aki írni merészel?

Ez egy fórum, te eszetlen!!


Úr Isten, milyen emberek vannak!?!?

2013. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azért ilyen mert nem sikerült neki az őt ért kárt ép ésszel megemészteni.
2013. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

"Azt írtam, hogy több választ nem kérek. Aki ez után a mondat után írt, az nem hajlandó tudomásul venni az akaratomat, ergo lepontoztam, mert számomra a válasza nem hasznos, mert agresszív: nem veszi tudomásul, hogy másik mit KÉR, és mire van szüksége. Nincs szükségem agresszív emberekre segítségadás címen, van elég bajom nélkülük is. "


1) igen, van elég bajod nélkülük is, fejtájékon!

2) ez egy fórum, mindenki azt ír amit akar. ha én akarok, elkezdek kiscicákról linkelgetni képeket, az internet erről szól, nehogy már te meg akard szabni az embereknek hogy mit mikor hova írjanak. nevetséges!

3) ha ilyen bunkó vagy, ne csodálkozz, hogy bunkó válaszokat kapsz. tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten!

4) szerintem a normálisan válaszoló kommentelők is megbánták hogy egy ilyen kattant nőnek normális tanácsokat próbáltak adni.


Na! Nyomd meg azt a lefele pontozó gombot, gyerünk-gyerünk! Ha már az a 200 euró elveszett és nem tudod elkölteni, ennyi örömöd legyen legalább! ;)

2013. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

44-es, 46-os:


Ez NEM egy fórum. Csak annak használják.

2013. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Egy nyilvános oldal, ahová az ír be aki akar, akkor amikor akar és azt, amit akar. Tudtommal csak a moderátoroknak van joga ezeket szabályozni, de javíts ki ha változott volna a helyzet.
2013. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Nem írhatsz azt, amit akarsz. Vannak szabályok. Valahol tuti olvastam erre utaló dolgot is, hogy ez nem fórum vagy chat, de nem tudom már, hogy merre a honlapon. Talán regisztrációkor.
2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
én is nagyon sok olyasmit olvastam már ami biztos ugy van de már nem tudom hogy hol olvastam.
2013. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!