Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól cselekedtem?

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Anyu sajnos tüdőrákban elment.apa most infruenza miatt nyomja az ágyat.De már kicsit jobban van.Szóval én a szobámba tableteztem.Bejött a 18 éves bátyám.leült mellém és odaadtam neki a tabletet.elkezdett fqcebokozni.1 perc múlva apa orditva jött be a szobámba h ki fröcsölte szét a kávét.a tesom letagadta én meg 13 évesen nem tudok kávét főzni.nagyon összeveszett apa és a bátyám.nem beszélnek egymással.a tesom elment vlahova.és bejelentkezve maradt facebookon.netezni akartam de 1 csajtol jött egy üzenet. : "az sz.ar :S" kíváncsi voltam ezért megnéztem a többi üzenetet is. A bátyám ezt irta: b+ úgy fejberugom apámat!!am este felesbe cigi?" ezt a beszélgetést megmutattam apámnak és mégjobban berágott a tesomra.azt mondta apa h oké akkor boldoguljon egyedül !!. Szerintetek jól cselekedtem h ezt megmutattam a szülőmnek? Vagy ássam el magam?? :((

2013. ápr. 13. 18:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ásd el magad.
2013. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem , dehogy, ne asd el magad. Lehet, hogy nem volt jo otlet azzonnal arukodni, de viszont en sem tudom mi lett volna jobb. Mert azert valljuk be , ha beszeltel is volna a batyaddal , mennyire hallgatna egy 18 eves fiu a kis testverere, vagy mennyire gondolkodtatta volna el?

En es a tesverem kozt is ennyi a korkulomseg , es csak nagyon apro dolgokban hallgat ram ...igaz nalunk nicsenek ilyen gondok ,se nem cigizik ,se nem iszik es semmi ilyesmi... Utolag szerintem jo, hogy tudja apukad ,hogy mi a helyzet, biztos ,hogy a lelki allapotan nem segitett , de legalabb tudja ,hogy mi van. Szerintem jol tetted ,hogy elmondtad. Apukadnak kellett volna maskepp reagalnia, bar o is igazan megertheto. Senkinek se lenne konnyu ha kiderulne,hogy a fia cigizik, miutan a felesege tudorakban halt meg. A cigi ugye semmi jo hatassal nincs a tudore...

2013. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A szarkeverést én nem sorolnám a helyes cselekedetek közé...
2013. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!