Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl az egészet...

Én reagálom túl az egészet vagy illett volna ezt előre egyeztetnie velem?

Figyelt kérdés
A párom reggel tényként közölte, hogy nyáron elmegy nyaralni a barátaival 5 napra. Én ezen eléggé ledöbbentem. Ez már csak a költségek miatt is elég jelentős dolog, erre ő a megkérdezésem nélkül elrendez mindent. Most még ő van megsértődve, hogy én nem akarom, hogy jól érezze magát. Erre mégis hogyan kellett volna reagálnom?
2013. ápr. 15. 14:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb sózd rá a gyerekeket és menj el te is, hogy átérezze a helyzeted.
2013. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem az is túlzás, ha nem lehet külön nyaralni menni, miért ne lehetne?

De a jelen helyzetben hihetetlen nagy bunkóság. Szomorú, hogy ilyen a párod :(

2013. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%

számomra inkább az a gond h csak így bejelentette h punktum ö megy


nálunk az a szokás h megbeszéljük kérdezzűk a másikat és közösen kalkulálunk h lesz a pénz rá

és a természetesen a kompenzálás a másik fél felé

2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Első körben olyan kérdések ötlöttek fel bennem, hogy mióta a párod, mennyire komoly stb.... Aztán olvasom, hogy gyerekeitek is vannak.... Hát. Nem reagálod túl, mindenképpen meg kellett volna beszélnetek, illetve ha "nincs pénz közös nyaralásra", akkor miből van pénz neki haverokkal nyaralásra? Ezt én sosem értettem.... Végülis nem a családnak kéne lennie az elsőnek? Neki nem az ezek szerint? Jó értem én, hogy buli lenne, király lenne 5 nap Ho-ban a haverokkal, de kicsit sem ismeri a párod a sorrendet ezek szerint. :(
2013. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

nekem sem tűnik valami családcentrikusnak a párod. sztem egy apának nem a haveros nyaralásra kéne vernie a pénzt, hanem a gyerekeivel, párjával való közös időtöltésre költeni.


ez már tényleg túlzás. nem mondom, ha lemenne a haver nyaralójába Balatonra egy 3 napos hévégi bulira, akkor egye fene, ennyi jár neki, max elver egy 10est, aztán mindenki boldog. de hogy itthon hagyja a családját míg ő tengerparton stíröli a pipiket, az nem pálya.


normálisan reagáltál. bár fenntartom, h egy felelős gondolkodású embernek ilyen eszébe nem jutna, vagy minimum megvitatná a párjával mielőtt a haveroknak igent mond.

2013. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl. Az rendben van, hogy néha pár napra elmentek egymás nélkül, de a helyzet, amit leírtál az már nincs rendben. Először is ti együtt, vagy a gyerekekkel nem tudtok elmenni nyaralni, de beszervez egy az anyagi helyzetekhez mérten viszonylag drága nyaralást a haverokkal, méghozzá a veled való megbeszélés nélkül. Ez nekem így furcsa.

Mondjuk mi amúgy is együtt megyünk a férjemmel, ha van lehetőségünk kirándulni, nyaralni, esetleg hívjuk magunkkal a barátokat, haverokat is. Nem azért, mert nem tudunk meglenni egymás nélkül, hanem mert egymás társaságában érezzük a legjobban magunkat. Ha mégis azt mondaná, hogy emellett még el akar menni a haverokkal egy kis kiruccanásra egy-két napra nem zavarna, de ha úgy rendezné, ahogy a párod, nekem sem esne jól.

2013. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
29%
egész évben veled van nem? miért ne mehetne el 5 napra? a gyerek kicsi,vagyis te vagy otthon gondolom ő meg melózik,ő keresi a pénzt stb. ez jár neki. neki is kell pihenni,kikapcsolódni,és azért mert együtt nem tudtok attól ő még mehet. lehet h te erölteted h az épitkezés miatt ne menjetek nyaralni,pedig ha fontos lenne a kikapcsolódás akkor igenis ki lehet venni a pénzből annyit h pihenhessetek. vagy neked nincs igényed vele vagy nélküle menni. de ettől neki lehet igénye és menjen is.
2013. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!