Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesen elhagyott. Mit tehetnék?

Terhesen elhagyott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egy veszekedés után a párom akivel nagyon akartunk kisbabát,elhagyott.az igaz volt egy meggondolatlan kijelentésem,sokáig probáltam bocsánatot kérni,szerettem volna megmenteni a kapcsolatot.teljesen elzárkozott,honapokra eltünt.semmi esélyt nem adott hogy együtt neveljük a gyermekünket.mit tehetek még?

2013. ápr. 16. 13:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
igen megkértem ,ugyanis az én házamban éltünk én fizettem mindent ,ő vásárolt meg a programokat fizette.neki volt lakása arra minden honapban anyukának odaadta a pénzt.
2013. ápr. 16. 13:57
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
úgy tűnik, hogy ő csak arra várt, hogy te elküldd ... ne rágd magad, nem azért nincs a babának apja mert te elküldted, hanem mert ő menni akart
2013. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Jan, értem. Azt hittem simán csak élősködött rajtad. Hat mindegy végülis, a végeredmény ugyanaz. Felejtsd el.
2013. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
öszintén szólva én nem akarom már őt ,túl nagy volt a csalódás,azt sajnálom hogy a gyerek nem családban nő fel,két barom felnött hibájából
2013. ápr. 16. 14:02
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igazad volt, hogy neki nagyobb részt kell vállalni a költségekből, ha te nem tudsz tovább dolgozni a közös gyerek érdekében. Borzalmasan anyagias és szánalmas, hogy ezért a pár ezer forintért képes volt hátra hagyni azokat akiket elvileg szeret. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert a babának nem fog hiányozni. Ha teljesen apa nélkül nő fel, akkor nincs kit hiányolni. Furán hangzik, de aki árván nőtt fel, vagy csak nem kereste az egyik szülő kis korától kezdve az szerintem meg tud erősíteni engem. Én is apa nélkül nőttem fel és sosem hiányzott igazán, mert nagyon kevés emlékem van róla. Nincs egy konkrét személy, akit hiányolni tudnék, ezért nekem végig olyan természetes volt, hogy ketten vagyunk anyukámmal.

A pasi pereld be gyerektartásért, mert gondolom nem vet fel titeket a pénz és ez jár a babádnak. Ha előkerül és rendszeresen látogatni akarja a gyereket, akkor értelem szerűen segítsd, hogy jó viszony alakuljon ki köztük és közben keress egy férfit, aki valóban megbecsül.

2013. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszönöm...picit kellett a megerősités hogy nem vagyok pénzéhes amiért ezt kértem...a baba pedig csodálatos
2013. ápr. 16. 14:19
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Azért a tökét meg lehetne szorongatni! Gyerektartás?
2013. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
azt szeretném elinditani...már nagyjábol utánanéztem a dolgoknak.
2013. ápr. 16. 15:12
 19/26 anonim ***** válasza:
8%

Annyit tetsz, hogy bírósági úton követeled az apai jogaidat. Illetve nem mondasz le a gyerekről.


Vannak olyan nők, akiknek a férfi csak spermadonornak kell, mert csakis gyereket akarnak, maguknak. Sajnállak, úgy látszik, belefutottál egy ilyen önző nőbe. A gyerekedet ne hagyd, ő sem fog örülni annak, hogy egy önző anya birtokaként nő fel, aki az apjától minden sz&rt összehazudozik, csak hogy megtartsa magának őt örökre.

2013. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
9%
Sorry, én férfinek értelmeztelek, mert a kérdésed nem volt egyértelmű. Ha nő vagy, akkor más a helyzet.
2013. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!