Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol nagyetku a ferfi, nektek...

Ahol nagyetku a ferfi, nektek nincsenek neha ilyen gondolataitok?

Figyelt kérdés
Elegge le vagyunk egve, penteken kapunk fizetest, annyi penzunk volt a hetre, hogy kenyeret vegyunk, de ezt csak o eszi. Tartos(abb) elelmiszer volt otthon, de tenyleg semmi masra nem telik mar, csak kenyerre. Tegnap parom tojasos nokedlit kert, csinaltam egy nagy labossal, hozza kirantottam 4 szelet hust. Magamnak spenotot csinaltam, tukortojassal. Szerettem volna ket napra fozni, volt 3 tojas. Parom kerte, sussek neki is ket tojast. Tehat igy nekem nem maradt masnapra, mivel tojasra mar nem telik. Tudom, szarul is erzem magam a gondolataim miatt, meg nem az, hogy sajnalom tole, csak hat nem esik jol, hogy o nem gondol arra, hogy nekem igy nem marad masnapra. Szeret enni, tehat sokszor nem is ehes, csak osszeeszik rengeteg dolgot. Tehat a rantott hushoz es tojasos nokedlihez meg szalonnat, parizert, kenyeret. Pedig tenyleg nagy adagot csinalok. Sokszor azert eszik, hogy ez a kicsi mar ne maradjon meg, de az a kicsi pont eleg lenne nekem masnap, annyival is sporolnank. Multkor ez volt a porkolttel, ha maradt volna, csinalhattam volna masnap gulyaslevest belole, o ugyanis mindent hussal eszik, es ez olyan nagyon draga. Van meg valaki ilyen helyzetben, ti is szoktatok ilyeneket gondolni?
2013. ápr. 17. 10:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
én azt szoktam, hogy vagy kirakom magamnak egy edénybe, dobozba, és kész, az az enyém, vagy megondom, hogy holnap nem főzök, ossza be. Hozzáteszem, nálunk azért nincs ilyen gond, ha nincs főtt kaja, a férjem vesz szendvicsnek valót, és azt eszi.
2013. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én általában 2 napra főzök. Reggelire meg vacsira hideget eszünk (szendvics, müzli stb...) és ebédre meg elvisszük a munkahelyre a főtt ételt. Tehát amikor délután/este főzök vmi meleget egyből elosztom 4 dobozba (2 ebéd neki, 2 ebéd nekem méreteknek megfelelően)és úgy elteszem a hűtőbe. Akkor egyértelműen tudja, h az a másnapi ebédje, és vacsorára csinál magának igényei szerinti szendvicset. Mi amúgy se tudnánk vacsorára pl. rántott húst enni, éjszaka nem alszunk jól tőle.
2013. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt meg kell vele beszélned. Elvégre együtt éltek.


Értem, hogy miért gondolod cikinek: mert ha neked, egy nőnek mondanák azt, hogy túl sokat eszel, az lehet sértő is, esetleg céloznak vele az alakodra.


De egy férfinél ez más, náluk nem ciki, ha sokat esznek. Ha meg rászólsz, és azt mondja, hogy sajnálod tőle, az csak annyit jelent, hogy szeret zabálni, eszében sincs abbahagyni, és te érezd magad rosszul miatta.

2013. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
55%

Én azon lepődtem meg, hogy itt sok nő úgy beszél, hogy a párom KÉRT tőlem, a párom ezt kért, azt kért, úgy hangzik, mint ahol a férfiak a gyerekeke, ahol az anyuka kiszolgálja a férfiakat.Ha a nő is dolgozik, akkor miért kell a nőknek csinálni minden házimunkát, főleg a főzést? Az én párkapcsolatban megosztunk mindent, amikor fáradtan jövök haza a munkából, a párom, aki férfi és kevesebbt dolgozott sokszor összedob valamit, hogy tudjunk enni.


A másik dolog meg az, hogy a kérdező nem meri elmondani a férjének. Mi az, hogy nem meri?? Egy kapcsolatban miért van tabuuu??? Mitől félsz kérdező?? Ha nem hívod fel rá a figyelmét, hogy mennyit eszik, akkor neki fel sem tűnik. Nyugodtan mondd el, ha nem változtat, akkor szépen tedd félre a kajádat kis dobozba, majd mielőtt beteszed a hűtőbe írd rá a neved, én megcsinálnám a helyedben, kit érdekel, hogy ciki, vagy nem, talán majd jobban megtanulja, hogy mi illendő és mi nem. Néha be kell keményíteni, főleg,ha nincs pénze a másiknka. A másik dolog meg, ha nincs pénzetek, miért főzöl annyi rántott húst, meg annyi féle kaját egy nap. Azt be lehetne osztani napokra, én is azt teszem. Szóval csak okosan és racionálisan gondolkodj.

2013. ápr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

34-es


Bár nincs a kérdezőéhez hasonló problémám,mert párom normál mennyiséget eszik és van miből megfőzni,de első részére reagálnék a hozzászólásodnak.


Nálunk mindketten végzünk házimunkát,de főzni 990%-ban csak én főzök,én szeretem megcsinálni,én szeretem elapkolászni a dolgokat,nem szeretem ha nem a helyén vannak a dolgok.Így én főzök,párom csak megmondja mit enne.

De pl porszivózni,felmosni,rendetrakni nem szeretek,ő szivesen elbabrál vele,így azt 99%-ban ő csinálja.

Mire én végzek a konyhában,ragyog a lakás többi része.

Tehát ne általánosits,nem mindenhol lusta semmi házimunkát nem végző a férfi attól,hogy megmondja mit enne én meg eléteszem...

2013. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!