Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol nagyetku a ferfi, nektek...

Ahol nagyetku a ferfi, nektek nincsenek neha ilyen gondolataitok?

Figyelt kérdés
Elegge le vagyunk egve, penteken kapunk fizetest, annyi penzunk volt a hetre, hogy kenyeret vegyunk, de ezt csak o eszi. Tartos(abb) elelmiszer volt otthon, de tenyleg semmi masra nem telik mar, csak kenyerre. Tegnap parom tojasos nokedlit kert, csinaltam egy nagy labossal, hozza kirantottam 4 szelet hust. Magamnak spenotot csinaltam, tukortojassal. Szerettem volna ket napra fozni, volt 3 tojas. Parom kerte, sussek neki is ket tojast. Tehat igy nekem nem maradt masnapra, mivel tojasra mar nem telik. Tudom, szarul is erzem magam a gondolataim miatt, meg nem az, hogy sajnalom tole, csak hat nem esik jol, hogy o nem gondol arra, hogy nekem igy nem marad masnapra. Szeret enni, tehat sokszor nem is ehes, csak osszeeszik rengeteg dolgot. Tehat a rantott hushoz es tojasos nokedlihez meg szalonnat, parizert, kenyeret. Pedig tenyleg nagy adagot csinalok. Sokszor azert eszik, hogy ez a kicsi mar ne maradjon meg, de az a kicsi pont eleg lenne nekem masnap, annyival is sporolnank. Multkor ez volt a porkolttel, ha maradt volna, csinalhattam volna masnap gulyaslevest belole, o ugyanis mindent hussal eszik, es ez olyan nagyon draga. Van meg valaki ilyen helyzetben, ti is szoktatok ilyeneket gondolni?
2013. ápr. 17. 10:01
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Elvileg ugy terveztem, hogy o eszik tojasos nokedlit rantott hussal, en pedig eszek tegnap es ma spenotot tukortojassal, csak a masnapi tojast frissen akartam sutni.
2013. ápr. 17. 11:06
 22/35 A kérdező kommentje:
Mivel o nem eszik spenotot. Azert csinaltam negy rantott hust, mivel gondoltam, nekem jo lesz a tojas is, es ennyi hus csak eleg lesz.
2013. ápr. 17. 11:08
 23/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem kellett volna még húst mellé,nem kell minden nap hús.

Tegnapra elég lett volna nekedli,mára meg a rántott hús,mondjuk rizzsel (az a legolcsóbb).


Beszéljetek,mert nagyon a fejedre nő,éhezhetsz.


Másban is ennyire önző?

Mennyiből éltek egy hónapban,mennyi jut kajára?

2013. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Azert is szeretek/szeretnek tobb napra fozni, mert nincs ra minden nap idom. Otthon azt szoktam meg, hogy fozunk tobb napra, vagy ami marad, ahhoz csinalunk koretet, felhasznaljuk az elozot stb. Rengeteg idot lehet vele sporolni, ha nem naponta kell fozni. Csak sajnos nalunk ez megoldhatatlannak tunik.
2013. ápr. 17. 11:12
 25/35 anonim ***** válasza:
91%

Azt tudod még csinálni,hogy megfőzöl 2-3 napit,és szépen külön szeded ételesekbe,és felcimkézed,hogy "Marcsi pénteki ebéd","Béla péntek ebéd", "Marcsi szombat vacsi",stb.

Úgy csak nem eszi meg ha rá van irva hogy az a holnapi ebéded.Ha a ajátját megeszi előtte,igy járt,te megfőzted.

2013. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
54%
Egyet értek, porciòzd ki az ételt. Én is minden nap direkt ùgy fôzök, hogy pont elêg legyen. De a 4 ràntott hus az sok, én egyet birok megenni, azt nyüstölöm most is. Magamnak kùlön pedig csak akkor fôzök, amikor pàrom olyan kaját kér, amit én nem szeretek, de azt is kimatekozom:) tele is van a fagyasztò!:)
2013. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
81%

És kistányérra szedj neki púposan,leírás alapján szemmel is eszik,az kell neki,hogy tele legyen a tányér.Mivel mégtöbbet nem kellene ennie,ezért szedd kisebb tányérra.


Egyébként hány kiló hány centihez?Milyen a testalkata?Milyen munkát végez?

2013. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
81%

"És kistányérra szedj neki púposan,leírás alapján szemmel is eszik,az kell neki,hogy tele legyen a tányér.Mivel mégtöbbet nem kellene ennie,ezért szedd kisebb tányérra."


:)

Én pont az ellenkezőjét olvastam, hogy jó nagy tányérban eloszlatni a kaját. Pl. a krumplipürét nem púpozod, hanem elsimítod, és az úgy soknak tűnik.

2013. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
81%

27-es vagyok


Én nem csak olvastam,hanem próbáltam is a kisebb tányéron többnek tűnő kaját.

gondolj bele,tányér,tányér.

De többnek tűnik a púpozott tányér mint a nagyon elsimitva.Becsapja az ember agyát.


Rossz evő gyereknek forditva van,nekik nagy tányérra szednek,hogy kevének tűnjön,és "csak azt a kevéskét" kell megennie.

2013. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
18%
Téged sem az eszedért szeretnek, kérdező. Alap, hogy nem zabáljuk fel a kaját mások elől. Nekem apám csinálta ezt, de mindig kivertem a balhét és mondtam, hogy bakker, akkor vegye meg. ő sosem akarta megvenni, mert ugyanolyan volt, mint a férjed, de végül csak kiharcoltam. A férfiak ostobák, nagyon kevés a normális. Apám is ostoba és a férjed is. Azért ostobák, mert annyi intelligenciájuk nincs, hogy átlássák, hogy a másik egész nap éhezik. Szerintem egyáltalán nem lenne kínos, ha szólnál neki ezért, sőt, jogos lenne.
2013. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!