Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben elfogadnátok az...

Ilyen esetben elfogadnátok az "apátok" pénzét?

Figyelt kérdés

Egyedül hagyta anyukámat terhesen, sosem találkoztam vele. Most 31 éves vagyok, felbukkant. Nincs gyereke, szeretne megismerni engem és a családomat. Kedvesen, de határozottan elutasítottam.

Nem adt fel, lassan 3 hónapja "zaklat". Most végre megértette hogy nem adom be a derekam, felajánlotta hogy szívesen támogat havi fix összeggel.


Én nem szeretném elfogadni, mert félek hogy kérne valamit cserébe. Anyukám szerint elfogadhatom.


Átlagos anyagi helyzetben vagyunk, tudunk félretenni is, ezt a plusz összeget luxusra költenénk vagy félretennénk.


2013. ápr. 24. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
10 Nincs és nem is létezik olyan ok, amiért egy felnőtt ember magára hagyná a gyermekét.Semmilyen.
2013. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy adja oda édesanyádnak azt a pénzt, amit akkor kellett volna adnia, amikor a támogatása nélkül felnevelt.
2013. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem fogadnám el, mert nemhogy vadidegen, még annál is rosszabb.

Ahogy egy csavargó, rongyos szembejövőtől sem fogadnék el pénzt, ugyanúgy egy ilyen "apától" sem.

És nyomatékosan elküldeném pontosan oda, ahol eddig volt.

2013. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!