Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmerengtem azon, hogy milyen...

Elmerengtem azon, hogy milyen lehet azok élete akik olyan nagyon szerencsések, hogy a Balaton környékén élnek a családjukkal, hosszú távon képesek ezt értékelni, vagy semmi különös egy idő után?

Figyelt kérdés
Én egész évebn arra várok,hogy mikor mehetek,mert IMÁDOM !
2013. ápr. 24. 19:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

" Ha csak azt vesszük, hogy aki ott él, megteheti, hogy 8 óra munka után még leszalad egyet úszni, napozni, kicsit pancsolgatni... Hát én sárgulok"


Hát ez az ,csodálatosak a Balaton parti naplementék este munka után még egy jót úszni...hmmm...álmodik a nyomor :D .

2013. ápr. 24. 21:16
 12/23 A kérdező kommentje:

"Én itt élek a Balcsi partján :)

csodálatos!semmiért nem cserélném le! "


Mázlista !!!

2013. ápr. 24. 21:17
 13/23 anonim ***** válasza:

én a velencei tótól 20 perc autóutra lakom. annó a nagy kánikulában otthon hűsöltünk s fél 6-kor indultunk csak el a tópartra mikor már elviselhető volt.

élveztük hogy szabadon átugorhatunk bármikor.

2013. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk rokonaink Siófokon és Szárszón laknak. Csak akkor járnak le a Balcsihoz fürödni, ha valaki van náluk, a vendégek kedvéért. De van olyan rokonom is, akinek hatalmas úszómedencéje van bárral, mégse használják szinte soha, csak ha vendégek vannak, ők. Mondták is, hogy elaő évben még újdonság volt, de már természetes, és megszokott. Pedig majdnem akkora, mint a Dallasban lévő. (Bezzeg nekünk lenne, ki nem lehetne robbantani belőle:))
2013. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én nem messze lakom tőle, de én még mindig értékelem mert végülis nem járok annyiszor le a patra hogy teljesen semlegesnek érezzem.. de amikor a víz mellett vagyok mindig lenyugszom, meg olyan jó csak leülni és bámulni ahogy hullámzik, ahogy úszkálnak rajta a kacsák v hattyúk:)
2013. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van nyaralónk a Balatonnál, a férjem teljesen oda van érte, én egy kicsit unom, hogy minden évben oda megyünk nyaralni. Szerintem akik ott laknak, úgy vannak vele, mint én a Turul szoborral Tatabányán. Gyerekként csodájára jártam, azt mondtam, ha egyszer tatabányai leszek, minden nap felmegyek a Turulhoz. 5 éve lakok itt, 3szor voltam.
2013. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyat, aki imádja, de például egy néni, akihez mi jártunk mindig nyaralni (ő adta ki nekünk az apartmant éveken át és nagyon jóban lettünk vele) elmesélte, hogy egy nyáron kb. 1-2 alkalommal megy le a sétányra, mert neki már semmi érdekes nincs benne, a tömeg pedig zavarja. Ez olyan, mint hogy én a Tisza mellet lakom, és a környező településekről sokan járnak át a partra fürödni, és mindig mondják, hogy milyen jó nekem, hogy csak 5 percre van tőlem, nem kell autóznom/buszoznom hozzá. Mindenki ledöbben, mikor meghallják, hogy soha nem fürödtem még benne, és egy évben egyszer nézem meg nyár elején, hogy milyen lett a part. Illetve most voltunk lent, hogy áradt, megnéztük, mennyire jött fel a vízszint. De szerintem a 2013-as Tisza látogatásomat le is tudtam ezzel.
2013. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tengerparton élek (na nem Magyarországon... :D) és elég gyakran lejárok a partra. Pedig már 10 éve itt élünk. Akár csak sétálni, az is gyönyörű a sötétben vagy a naplementében.. :)
2013. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

Én az ország másik végében élek,de nem vágyom a Balaton partra.

Koszos,büdös,nagy a tömeg,drága.

Amennyiből ott nyaralnék,annyiból normális szállodát is kifizetek saját medencékkel,szaunával,pezsgőfürdővel,stb.


Kisebb tavakkal tele van az ország,Tisza-tó itt van 10 percre,abba se megyek bele,koszos.

2013. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igazából a hely kisurgázása lenyűgöző, a látvány, a táj, a víz illata, amit már messziről érezni, friss levegő. De én úgy vagyok vele, hogy nyáron lemegyek 1-2 napra és ennyi elég is, mert télen unalmas lehet, meg nyáron is csak 1-2 hónap max amikor belelehet menni, olyankor meg népfürdővé válik. Kutyáktól kezdve van benne minden... és így elmegy a kedvem tőle. Szóval szép meg jó meg minden, de inkább maradok Budapesten, aztán nyáron elég nekem az az 1-2 nap. A szúnyogokról már nem is beszélve, meg a sok rovar a víz miatt. :D
2013. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!