Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmerengtem azon, hogy milyen...

Elmerengtem azon, hogy milyen lehet azok élete akik olyan nagyon szerencsések, hogy a Balaton környékén élnek a családjukkal, hosszú távon képesek ezt értékelni, vagy semmi különös egy idő után?

Figyelt kérdés
Én egész évebn arra várok,hogy mikor mehetek,mert IMÁDOM !
2013. ápr. 24. 19:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

halak is vannak benne. sokkal töb mint kutya. s nem csak belehugyoznak, b@szn@k is benne,.


ráadásul a balaton két harmada hidrogén!!!

2013. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

volt pár balatonparti csoporttársam, mesélték, h ők már évek óta nem fürödtek benne. ha ott nősz fel, akkor olyan mint a saját kerted: unalmas. aki meg panelban él, az meg bolondul a kertes házért. legalábbis elég sokan.


amúgy én is kizárólag természetes vízben vagyok hajlandó pancsikolni, bele nem mennék a gombás, fertőzéses, klóros úszómedencébe. mmint aquaparkokban és hasonlókban.


imádom a tengert, de nem élnék mellette, imádom a Balatont is, de a nyáron kívül unalmas lenne.

pont ez a varázsa számomra, h lemegyek, ott vagyok, hazajövök, és egy élmény az egész.

Bp-iek vagyunk, mivel a Velencei-tó közelebb van, így oda járunk, nincs is olyan nagy tömeg mint a Balcsin, és talán olcsóbb is az egész. benzin szempontjából mindenképp.


persze azért nem rohannék el sírva, ha valaki hozzám vágna valami kis fullos vízparti vityillót, viszont önszántamból nem vennék ott házat, és nem is költöznék oda.

2013. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Éveken át én is szerettem volna a Balaton partján élni, de aztán rájöttem hogy megvan a saját, kellemes otthoni környezetem, amit képtelen lennék még otthagyni. Egy nyaralónak azért örülnék a parton, de egész évben nem akarnék ott lakni.
2016. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!