Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a családban mennyit költötö...

Ti a családban mennyit költötök ruhákra, nincs ebben vita a párotokkal? Belemennétek olyanba a kedvéért hogy mindig visszavinni havonta 1 x es ujjakat elhozni ktg. Csökkentésként? Ti mit tennétek a csaladi béke kedvéért?

Figyelt kérdés
Szóval bevallom én imádom a ruhákat hetente vásárolok. Szerinte ez pénzkidobas es mondja egy ruhat parszor veszek fel es utana nem. Ez igaz amugy mert mindig veszek ujat és megunom őket. Hai szintem kb 60- 100 ezret kóltök erre de megkeresem az árát. Az ő huga aki gimis még ezt csinálja hogy visszaviszegeti havonta. De ez olyan tinis dolog nem?a családi béke kedvéért bevállalnád? Úgy hogy a tesója vinné vissza a kislány akinek ő adna pénzt. Kislány 18 éves amugy és ezt csinálja. Nem akarom hogy családi vita legyen mert valahol igaza van de ez meg olyan fura hogy ilyen tényleg létezik?
2013. máj. 1. 18:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
71%
Az elado megnezi a ruhat es ha nem tiszta vagy erezni rajta hogy hasznalt akkor nem veszi vissza.
2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
Attól még hogy visszaviszik, neked nem kell. Egyáltalán mi közük hozzá? Van pénzed, arra költöd amire akarod.
2013. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem vásárolok Guccit anból csak 1 nyári ruhám van és egy táskám mert nem tudtam ellenállni. Stradiváriusban vasarolok legtöbbet meg a plazas üzletekben. Rengeteg ruhám van bedobozolva az elmúlt évekről. És van hely is szerencsére.
2013. máj. 1. 18:42
 14/31 A kérdező kommentje:
Az a kóze hozzá hogy azt szeretné ha összegyülne 50 millió mert szte akkor lenné k biztonságban . De nem hiszem hogy ez havi 60-100 ezren mulna. Mivel érvelnétek hogy nem akarjátok visszavinni a cuccokat?
2013. máj. 1. 18:46
 15/31 anonim ***** válasza:
49%

Én nem vinném vissza a ruhákat, de biztos, hogy visszafognám a vásárlást. Ok sok a pénzed. De nem muszáj azt elszórni havi 60-100 ezer meg igenis sokat számít. Vagy ne vegyél annyi ruhát, vagy vásárolj olcsóbb helyekről. Kínaikban is vannak szép és tartós ruhák....bár ha azt nézzük mennyit hordhatsz egy felsőt mondjuk...

Egyébként meg hülyeség az, hogy a ruha megmarad a kaja nem úgy hogy inkább a kaját fogod vissza. A kaja létszükséglet, a folytonos új ruha meg nem. 5 éves ruhákkal is lehet élni

2013. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
De nekem a ruhak boldogságot okoznak ha vásárolhatok
2013. máj. 1. 19:17
 17/31 A kérdező kommentje:
Irgykedőknek alárulom dipomás vagyok de szerencsére nem 100 at keresek büfészakkal. És az elírás gépelés nem helyesírasi hiba.ugyanis nekem ingyen van azipad is területi képviselő vagyok egy gyógyszercégnél.
2013. máj. 1. 19:20
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Én 1200 Eurót keresek a párom szintén ennyit.De minek vegyek magamnak fölöslegesen göncöket?Annyi ruhám van amennyire szükségem van.Néha ha elmegyünk valahová bulizni akkor szoktam vásárolni magamnak valami dögöset,de én inkább lakásra gyűjtök meg kocsira.Ruhát akkor vinnék vissza ha valami baja lenne,és van rá garancia.Ilyen miatt én nem mászkálnék havonta,mert többe kerülne a benzin.Szóval szerintem számolj utána.
2013. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
34%

Bocsi, ha tudatlan vagyok, de hogy érted azt, hogy visszaviszegeti? Milyen indokkal cserélik ki? Mert az, hogy nem tetszik már, azt nem fogadják el!

Nekünk cipőt sem vették vissza egy olyan indokkal, hogy itthon derült ki, hogy mégsem kényelmes. Hiába mondtuk, hogy ott az üzletbe nem derült ki, hogy ennyire törni fogja a lábát a páromnak. Hanem, amikor már hosszabb ideje rajta volt, s járkált benne. Nem hatotta meg őket, hisz már viselve volt, nem cserélhetik le, mert azt utána nem adhatják már el!

2013. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem, vissza lehet vinni a ruhát cserére vagy a pénzt is visszaadják?


Hát ha így akartok spórolni akkor érdemes.


Én tavasztól őszig egy szandált veszek 9 eft, 1 táskát, 20 eft, 1 ruhát 5 eft, 2 blúzt 8 eft, 8 pólót 16eft, 1 nadrágot 8 eft, 1 szoknyát 6 eft kb.

Összesen egy tavasztól őszig tartó idényre számold össze hogy mennyi és ez egy idény nem havonta.


Havonta ennyi pénzt inkább elraknék, sőt úgy tűnik egy lakás árát elnyűttél már a testeden.

2013. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!