Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a családban mennyit költötö...

Ti a családban mennyit költötök ruhákra, nincs ebben vita a párotokkal? Belemennétek olyanba a kedvéért hogy mindig visszavinni havonta 1 x es ujjakat elhozni ktg. Csökkentésként? Ti mit tennétek a csaladi béke kedvéért?

Figyelt kérdés
Szóval bevallom én imádom a ruhákat hetente vásárolok. Szerinte ez pénzkidobas es mondja egy ruhat parszor veszek fel es utana nem. Ez igaz amugy mert mindig veszek ujat és megunom őket. Hai szintem kb 60- 100 ezret kóltök erre de megkeresem az árát. Az ő huga aki gimis még ezt csinálja hogy visszaviszegeti havonta. De ez olyan tinis dolog nem?a családi béke kedvéért bevállalnád? Úgy hogy a tesója vinné vissza a kislány akinek ő adna pénzt. Kislány 18 éves amugy és ezt csinálja. Nem akarom hogy családi vita legyen mert valahol igaza van de ez meg olyan fura hogy ilyen tényleg létezik?
2013. máj. 1. 18:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%
Az egy dolog, hogy havi 100 csak ruhákra sztem is sok, de ha vki megteheti anélkül, hogy a családi kassza tényleg hatalmas bajban lenne, akkor minek ülne a pénzén? Nyugodtam költsd, amire szeretnéd. Én egyébként rohadtulé etikátlannak tartom ezt a "jajj, felvettem az új rucit 3x, visszaviszem, de nem azért, mert baja van, hanem mert meguntam" mentalitást, hányhatnékom van tőle. Mármint attól, hogy vkinek az úri szeszélye miatt egy üzlet veszteséget szenved, már hordott ruhát kell visszatenniük a vállfára stb.
2013. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen kérdéseknél gondolkozom el, hogy bár én keresnék ennyit, ennyi ésszel, amivel a sors megáldott, de úgy tűnik szerencséje csak a kevésbé mélyen szántó gondolkodású embereknek jut.

Nem baj, csinálom a büfészakos munkám a büfészakos diplomámmal havi 80 nettoért. Vagy akkor ez már büfének sem jó? Mindegy a lényeg, hogy egy nap többet teszek a társadalomért, világért, mint a hasonló emberek a 2 panellakásnyi ruhatárukkal.


24N

2013. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
63%

" Mármint attól, hogy vkinek az úri szeszélye miatt egy üzlet veszteséget szenved, már hordott ruhát kell visszatenniük a vállfára stb."


Most ez komoly, hogy visszaveszik a ruhát? Szerintem ez hülyeség!!!Előbb írtam le, hogy nekünk a cipőt se vették vissza, hiába kiderült, hogy feltöri a párom lábát.

Egyszerű az indok: baja nincs, tehát nem selejtes (az is csak rendeltetés szerű használat mellett érvényes)

az, hogy kényelmetlen nem indok, mert már viselve volt, látszik a talpán, hiába lett lemosva, s nem tehetik vissza árulni!


Ne mondja már nekem senki, hogy a ruhákat visszateszik a vállfára, mert valaki visszaviszi állandóan!

2013. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

33-as!


Igen, visszaveszik vagy levásárolhatod.


Arra vonatkozik, ha otthon jössz rá, hogy nem jó a méret, vagy nem úgy áll, ahogy szeretnéd, esetleg anyaghibát fedezel fel rajta... megvan a blokkod is, és talán még a címkét is rajta hagytad.


Szinte mindegyik Inditex üzlet így áll hozzá.

[link]


A kérdés egyébként kamu, felismerem a kérdezőt a stílusa alapján.

Időről-időre kikéri a véleményt arról, hogy mit gondolunk azokról, akik rendszeresen visszaviszik a ruhákat az üzletbe úgy, hogy ténylegesen hordták is az adott ruhadarabot. Ehhez mindig új keretsztorit talál ki. Ezúttal ezt (-> valójában ő a kényszeres visszahordó).


Továbbra is ugyanazt gondolom.

UNDORÍTÓ!

Már az a része is, hogy mosás nélkül felveszed a vásárolt cuccot (ha kimosás után venné fel, vissza se vennék).

2013. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%

32-s büfés, lehet te boldogabb vagy, mint a kérdező a fél milla fizujával, meg a fél milla ruhájával.


Hisz a boldogtalanságát vezeti le így a kérdező, az ürességét.

2013. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%

ma 21:13 Köszi a linket! Mindig tanul az ember! Végül is, akkor üzlete válogatja hogy működnek ezek.

Ezeknél ez a divat, de legtöbb helyen gondolom nem így működik.

2013. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
73%

aki intelligens, az tovább lát a fizikai önmegvalósításon. aki sokat keres, és intelligens, az pedig félreteszi a pénzét és nem a plázában költi naponta. illetve jobb dolga is akad is a valódi, fárasztó munkanap után, minthogy ruhákat vásárolgasson. de ezt csak az tudhatja, aki tényleg dolgozik.


gyógyszercég területi képviselője? milyen diplomád van, mesélj! :) csak mert én tudom, h milyen kell hozzá, de kétlem, h ennyi ésszel te valaha a közelében voltál. a szakdogát is ilyen helyesírással adtad be? sztem az opponensed még az egyetem közeléből is kitiltott volna :P

2013. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
17%

[link]


a miheztartás végett... :D

2013. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
62%

"Hanem, amikor már hosszabb ideje rajta volt, s járkált benne. Nem hatotta meg őket, hisz már viselve volt, nem cserélhetik le, mert azt utána nem adhatják már el!"


Az én anyukámnak a garancián belül tönkrement a cipője, visszavitte a boltba, és kicserélték többször is.

2013. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én szinte semmit nem költök ruhára, illetve évente veszek egy nadrágot vagy cicanacit, mert elkopik az előző. Néha valamilyen alkalomra vagy csak úgy kapok anyukámtól vagy egy barátnőmtől ruhát, ennyi pont elég. De tény, hogy engem nem érdekel az öltözködés.

A párom többet költ ruhákra. Nem annyit, mint te, de nincs is ekkora jövedelme, csak 300 körül. De mondjuk ha vesz valamit, az általában nem olcsó.

Én nem szólok bele, az ő pénze, az ő döntése.


Szerintem állj a sarkadra, te vetted a ruhákat, ha nem akarod visszavinni őket, akkor ne tedd. Különben szerintem is gáz visszavinni így. De leginkább az gáz, hogy neki amúgy ehhez semmi köze.

2013. máj. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!