Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szokás "otthoni ruha"...

Már nem szokás "otthoni ruha" együtt a családban sem?

Figyelt kérdés

Ti is úgy öltöztök otthon is, hogy bárhová el tudtok szaladni benne, vagy ha megy valaki bátran fogadhatjátok?

Nem arra gondolok, hogy üljünk itthon kinyúlt melegítőben, pólóban, de a melegítő, a mackósabb rövidnadrág úgy ahogy van kiment a divatból? Már otthon is mindenki "csinibe" öltözik? Mindenhol ezt látom magam körül.. Felnőttek, gyerekek egyaránt (abban homokoznak, fekszenek a földön stb)


2013. máj. 2. 09:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
56%

#18: Igen, tapasztaltam már én is ilyeneket, hogyne. A párom közeli bolthoz még laza tud lenni, én pl. nem mennék papucsban sehova (itthon se szeretem a papucsot, de nem járhatok folyton mezítláb), de még csak nem is akármelyik, apró lyukkal rendelkező, olcsóbb pólóban, mint ő. Neki a póló póló, nekem azért nem ilyen egyszerű a helyzet :)

Ilyen maximum strandra illő, eleganciától távol álló rövidgatyót se vennék fel a városba... Igazából én nyáron is hosszúban járok, csak vékonyban. Jó az, pl. teljesítménytúrán megóv a csalántól :D

Viszont mi soha nem veszünk fel ilyen öltönyt/kosztümöt (nincs is), még inget/blúzt is max. pár évente egyszer...

2013. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk szokás, van hogy kinyúlt cuccban vagyok itthon. Kiszaladok a kutyához, összeugrál, főzök, foltos lesz (néha elfelejtek kötényt venni :) ) nem fogok puccos ruhában itthon lenni :) egész nap egyedül vagyok itthon szóval igazából mind1 :D
2013. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%
Külön van elpakolva az utcai cuccom,meg az itthoni cuccom.Itthon mindenképp kényelmes ruhában vagyok.Van pár sportos cuccom,de azok mind márkásak,normálisak,ebben is simán kimegyek az utcára,főleg ha sokat kell gyalogolnom,ez jóval kényelmesebb,illetve kutyát se nagyestélyiben sétáltatok.Ha jön valaki,azt meg jóval előtte már tudom.
2013. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
53%

Házimunkázós ruhának egyébként nekem a fehér pamutruha vált be. Mehet rá bármilyen folt, kihypózom és mint az új :D

És persze azért pamut, mert az nem megy tönkre tőle.

2013. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
72%
19: ez kb olyan akkor, mint nekem a karóra és a hajam. Hazajövök, a hajam összekötöm, mert annyira zavar, hogy ki van bontva, máshol azt nem bírom elviselni, ha össze van fogva, a karóra szintúgy, belépek, és elkezd szorítani, pedig nem is szorít máshol, csak itthon...
2013. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
51%
De jó annak, akinél meleg van otthon! Vastag falú házban élünk, a nyári melegben sincs 20 foknál több, télen se fűtünk nagyon a spórolás miatt, szóval nekem itthoni kardigánom van, és vastag zoknim, mindkettő jó meleg, ez az itthoni ruha. Amúgy a napközbeni dolgozós ruha van rajtam. Este 8-ra érek haza, lefekvésig feleslegesnek érzem átöltözni. Hétvégén sportosabb ruhában vagyok, de akkor is megyünk boltba, ide-oda, azért muszáj rendesen felöltözni... Nem szeretek sokat mosni, így se fogy el soha a mosnivaló, napi 2 adag ruhát kiteregetni se tudnék sehová.
2013. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
59%

Én a fülbevalómmal vagyok úgy, hogy nem zavar, tök kényelmes, de ahogy belépek az ajtón, nehéz lesz, és tépem ki a fülemből. :)


Itthoni ruhában vagyok itthon. Tiszta, normális ruhában, pl. ilyenben:


[link]


Van egy nagyon foltos felsőm, ami a hajfestéstől lett megviselt, és már csak ahhoz használom.

2013. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is külön van az utcai ruha meg az itthoni ruha is :) Itthon imádok kényelmes cuccokban lenni,nyáron a meleg miatt csak bugyi meg felső van rajtam..ketten élünk a párommal..Ha megyek valahova átöltözöm..
2013. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
52%
vannak itthoni,utcai,ünneplő és munkaruháim
2013. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
35%
Én nyáron csinosabb vagyok itthon, mint pl. az utcán, mindenhova a kislányommal megyek, hozzá meg hajolgatni, guggolni kell, így kint nadrág vagy hosszú szoknya, a rövid ruhák maradnak bentre.
2013. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!