Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szokás "otthoni ruha"...

Már nem szokás "otthoni ruha" együtt a családban sem?

Figyelt kérdés

Ti is úgy öltöztök otthon is, hogy bárhová el tudtok szaladni benne, vagy ha megy valaki bátran fogadhatjátok?

Nem arra gondolok, hogy üljünk itthon kinyúlt melegítőben, pólóban, de a melegítő, a mackósabb rövidnadrág úgy ahogy van kiment a divatból? Már otthon is mindenki "csinibe" öltözik? Mindenhol ezt látom magam körül.. Felnőttek, gyerekek egyaránt (abban homokoznak, fekszenek a földön stb)


2013. máj. 2. 09:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
62%

Itthon melegítőben és pólóban vagyok. A melegítőm már eléggé oda van, a másik is, a pólóim is, mivel abban szoktam főzni, folyton összepecsételem, és ki sem jön.

Párom sem öltözik másképp: régi melegítő, póló. Nekünk így kényelmes, nem fog emiatt kidobni. :D

2013. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
67%
én pl. tegnap is melegítőben voltam otthon. Sokkal kényelmesebb, és inkább az 1000 forintos macinaci legyen kutyaszőrős meg koszos, mint az, amiben dolgozni járok. Ha jön valaki, akkor is abban vagyok, van, hogy még egy póló hozzá, és ha tudnátok a szövegét.... :D a közértbe még lelépek vele, de máshova nem.
2013. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
58%

LOL:


Valaki elárulná nekem, hogy most konkrétan ennél a kérdésnél, hogy "mi a szokás?", az aki pontos akár fel, akár le, tulajdonképpen mit is pontoz?

- hogy az adott válasz azért helyes-nem helyes mert az amit az illető ír, az nem tartozik a szokások közé?

- vagy azt pontozza, hogy ami választ ír valaki, az gyakorlatilag nem is úgy van?

- vagy mi a bánatot értékel akár fel, akár le????


Ez nekem betyár sötét!

2013. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
44%
bocsánat, semmi bajom a japánokkal, de pont ők ne becsméreljenek, ahol a metróba tolják fel őket a kocsikba. Egyik sem jobb. Azért bevásárolni nem öltönyben, kiskosztümben fogunk járni.
2013. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
* pontos = pontoz
2013. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen nálunk szokás. Amint hazaérek, valahogy kényelmetlen lesz a farmer, amit viszont utcára imádok. szóval egyből cserélem le. Itthon vannak csak itthoni ruháim, nem azért mert koszosak vagy kinyúltak, hanem mert amiben kimegyek az utcára, leülök a metrón vagy a padon a parkban, abban nem fogok leülni az ágyunkra vagy a kanapéra... Valahogy nincsen rá gusztusom. Persze vannak itthon olyan ruháim is, amik mondjuk kinyúltak, vagy van nekem is egy hajfesték-foltos pólóm, amiben imádok aludni. Ha lesz egy pici lyuk vagy folt a ruhán nem dobom ki egyből, mehet az itthoni ruhák közé. Nyáron pedig gyakran csak egy bugyi és valami trikó van rajtam itthon. Ha viszont jön hozzánk vendég, akkor azért felveszek vagy valami normálisabb "kényelmes" dolgot, vagy kinti ruhát veszek fel (de teljesen tisztát).
2013. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
92%

nekem vannak kizárólag otthoni, kinyúlt, 100éves ruháim, amit már nem bánok, ha főzés közbe maszatos lesz, vagy takarítás közben a hipó ráfröccsen és kijön a színe.


boltba is csak normális, utcai ruhában megyek, amiben amúgy dolgozni is mennék.

váratlan vendéget nem fogadok. ha jön valaki, akkor szintén a farmer-póló kombó a nyerő.

a párom alsónaciban és pólóban van, csak akkor öltözik glédába, ha megyünk vhova.


ha lesz gyerekünk, rá sem a legújabb ruháját adom, ha játszani megyünk majd.

2013. máj. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!